Co księżniczka Estelle dostała na gwiazdkę?

2016/07/30

Tumblr 


Szwedzkie media kilka dni temu ujawniły, co księżniczka Estelle chciała dostać na gwiazdkę. Okazuje się, że mała księżniczka marzyła o lianie do wspinania! Rodzice spełnili jej życzenie, a linia znalazła się w Pałacu Haga.

Nie od dziś wiadomo, że Estelle uwielbia sport, mając nie całe dwa lata po raz pierwszy założyła narty na nogi i rozpoczęła naukę pod czujnym okiem rodziców. W zeszłym roku zainteresowała się gimnastyką i niemal codziennie ćwiczy z tatą. W ostatnim czasie zaczęła grać w golfa, a już niedługo rozpocznie naukę pływania w basenie w letnim domu książęcej rodziny na Olandii.

Estelle z całą pewnością nie brakuje czasu na zabawę z kuzynką. Dziewczynki uwielbiają zabawę w piasku i całe godziny spędzają w piaskownicy w Solliden. Poza tym król Karol Gustaw planuje po raz pierwszy zabrać najstarszą wnuczkę na ryby. Księżniczka Leonore jest niestety jeszcze na to za mała, ale z pewnością już niedługo również dołączy do dziadka i kuzynki. Jak wiadomo łowienie ryb zawsze było tradycyjną formą spędzania przez rodzinę królewską wolnego czasu na Olandii. Księżniczka Victoria w podobnym wieku co księżniczka Estelle teraz po raz pierwszy udała się na łowienie ryb z tatą. Poza tym rodzina spędzała całe godziny nad wodą. W dzieciństwie Victoria i Carl Philip uwielbiali pływać łódką zbudowaną przez króla Karola Gustawa, którą nazwali Rozpłaszczką, w skrócie Płaszczką.

Tumblr 

5 komentarzy

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.