Kolejne zdjęcia z wakacji książęcej rodziny w Saint Tropez + więcej

2016/07/05

Ilta-Sanomat 


Fińskie media upubliczniły nowe zdjęcia książęcej rodziny z Saint Tropez, tym razem możemy zobaczyć na nich również dzieci. Dwie duże galerie zdjęć możecie obejrzeć tutaj: KLIK i KLIK.

Okazuje się, że książę Carl Philip i księżna Sofia z synkiem również przenieśli się na Riwierę Francuską. Ten kierunek obrali rowmiez Jonas Bergström oraz Emma Pernald ze swoimi rodzicami. Po pojawieniu się pierwszej serii zdjęć z wakacji książęcej rodziny szwedzkie media podały, że Luissan Gottlieb zerwała kilkuletni związek z Ludvigiem Blomqvist. Podobno Madeleine nalegała aby przyjaciółka rozerwała się i spędziła czs z nią i jej rodziną.

Ilta-Sanomat 

Szwedzka Rodzina królewska cieszy się wakacjami poza Sztokholmem, kiedy książę Leka i Elia Zaharia zwiedzają stolice Szwecji! Dzisiaj narzeczeni, jak zwykli turyści, odwiedzili Zamek Królewski. Może ktoś ze szwedzkiej Rodziny Królewskiej wybierze się na "Królewski ślub" w październiku. Jak na razie książę Alexander i księżna Katherina z Serbii potwierdzili swoją obecność. Ciekawe kto jeszcze zawita do Albanii? 

Instagram 

Roger Lundgren, Szwedzki dziennikarz i edytor Kungliga Magazinet spotkał się z narzeczonym w Sztokholmie i wykonał dwa, które możecie zobaczyć  w poście. Na zdjęciu niżej możemy zobaczyć profesjonalnego fotografa, podobno Elia i Leka udzielili wywiadu Kungliga Magazinet.

Instagram 

11 komentarzy

 1. Czy para królewska też dołączy do syna i córki oraz ich rodzin?

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze fotki. Ale zakupy robią jak dla całej bandy głodomorów.xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile papieru toaletowego! :p

   Usuń
  2. 4+3 to już daje 7 osób, a może zabrali też opiekunki? :)

   Usuń
 3. Madeleine ślicznie wygląda w warkoczu, jakoś tak inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie oglądam tych galerii, mam nadzieję że Maddie doda jakieś fotki na swojego fb!
  I będę mogła zobaczyć super zdjęcia maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj chris mi podpadl przez te papierosy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bez przesady - nałóg jest zły - ok, ale przynajmniej nie pali w towarzystwie dzieci

   Usuń
 6. Leonore jest urocza jak się bawi i uśmiecha. Nicolas to już taki duży chłopiec.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.