Para królewska, księżniczka Madeleine i księżna Sofia na koncercie

2016/07/21

Expressen 


Dzisiaj wieczorem para królewska, księżniczka Madeleine, książę Carl Philip i księżna Sofia wraz, z przyjaciółmi pojawili się na koncercie w ruinach Zamku Borgholm. Nie jest to pierwsza okazja do zobaczenia tam rodziny. W 2012 roku prasie udało się zrobić pierwsze zdjęcia książęcego trio razem z partnerami. Tym razem rodzina pojawiła się tam w dość ogrojonej grupie, aby obejrzeć koncert Badrock. 

Expressen 

Expressen 

Dzisiejszego wieczoru zespół powrócił na scenę po trzydziestu latach. Björn Skifs zdradził, że dyskretnie wysłał zaproszenia rodzinie królewskiej, wiedząc, że w tym czasie będą na Olandii. Jak przyznał, to ogromny zaszczyt dla całego zespołu, dzisiejszy na scenę jest bardzo szczególny, a obecność rodziny królewskiej sprawiła, że nie zapomną tego dnia.

Instagram 

12 komentarzy

 1. Sama chciałabym zobaczyć taki koncert. Ruiny zamku to na pewno wspaniałe kulisy

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia wygląda niesamowicie z tymi "płonącymi słońcem" włosami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak myślisz ktoś z SRK ma Instagrama?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Christopher i Madeleine mają. Kiedyś w sieci pojawił się fałszywy profil Chrisa, który można było obserwować. Jednak na 100% oboje mają prywatne, względnie niepozorne konta.

   Usuń
  2. A znasz może nazwę konta od Maddie?

   Usuń
 4. Królowa jest niesamowita. To, że zaakceptowała Sofię świadczy o tym, że dla rodziny zgodzi się na wiele. CP się uparł, a Silvia przymknęła oczy. Na miejscu królowej mało kto by tak potrafił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że co? CP się nie uparł tylko znalazł kogoś z kim chce spędzić resztę życia.

   Usuń
  2. On (teraz) chce spędzić resztę życia z Sofią, ale czy to dobre dla SRK?
   Królowa pokazała klasę, zrobiła to bo CP zależało, jakie zakończenie będzie miała ta historia- zobaczymy. A może być różnie.
   Oczywiście trzymamy kciuki.

   Usuń
  3. Królowa nie przymrużyła oczu tylko po prostu polubiła Sofię i traktuje ją jak własną córkę. Wyraźnie to widać, w zaręczyny królowa powiedziała, że razem z królem nie mogli się już doczekać kiedy wreszcie się zaręczą (czekaliśmy, czekaliśmy i czekaliśmy - powiedziała), a po ślubie kiedy z balkonu szli do Zamku wzięła Sofię od rękę i pomogła jej na schodach niosąc bukiet. Naprawdę awo mnie to jak ludzie nic nie wiedząc na temat piszą takie bzdury i chcą zabłysnąć. Niektórzy mają klapki na oczy i widza tylko to co chcą, próbując wmówić innymi jakieś brednie, które sobie ubzdurali. Patrzą na zdkecia, oglądają filmiki na których widać z kilometra, że Sofia jest częścią rodziny i jest ze wszystkimi bez wyjątku blisko, ale nie dla kilku osób nigdy ak nie będzie. Niestety taka jest prawda, Sofia jest teraz częścią rodziny królewskiej, jest lubiana w Szwecji, rodzina królewska ja zaakceptowała i pokochała. Niektórzy muszą się z tym wreszcie pogodzić.

   Usuń
  4. Po co te nerwy? Więcej dystansu do życia, SRK i całej reszty...
   Pisząc przymrużyła oczy, mam na myśli to, że wiele meżatek "bez przeszłości" ma problemy z teściowymi:(
   A królowa zaakceptowała Sofię z całym ciężkim bagażem: z rozbieranymi sesjami, kontrowersyjnym TV show, pocałunkiem z Jenną Jaymeson (jak to brzmi!).Sam CP musiał iść do prawnika, aby usunął/zablokował coś dotyczące Sofii, czego dzięki temu już nie da się zobaczyć. Sofia miała po prostu szczęście...

   I nie pisz, że niektórzy muszą się z tym pogodzić, bo mi to obojetne.
   Chciałabym tylko, aby to była prawdziwa przemiana z głębi serca.

   Trochę się rozpisałam, ale własną opinię może wyrazić każdy, nawet skrajnie inną od Twojej:)

   Usuń
 5. Kto grał na tym koncercie w 2012 roku?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.