Pupile książęcego trio

2016/07/12


Od dzieciństwa książęcej rodzeństwo otoczone było zwierzętami. Para królewska, która sama kocha zwierzęta, zadbała by ich dzieci otoczone były zwierzętami. Król i królowa mają obecnie jednego psa - Brendie, którego nabyli w czerwcu 2014 roku. Jakie psy mieli/mają ich dzieci?Mieliśmy szofera, który był gotów wieźć wszystkich domowych pupilów, psy, papugi, króliki, patyczaki, ślimaka też mieliśmy. " opowiadala kiedyś królowa. Ślimak zjawił się pewnego lata - wspomina król - właściwie ona, miała na imię Johanna, została w lesie.Pierwszym pieskiem księżniczki Victorii była Sissy. Poniżej księżniczka Victoria w Drottningholm z Cookie i 
Obecnie Victoria i Daniel nie mają żadnego czworonoga, podobno Daniel ma alergię na psią sierść.
W latach 1998-2010 Victoria była właścicielką labladora Jambo.

The Royal Fanzine

Hellomagazine 

Książę Carl Philip w 2004 roku z rottweilerem Gila.

The Royal Fanzine

Księżniczka Madeleine miała pieska Zorro, był on prezentem od Jonasa Bergströma. Został uśpiony kilka miesięcy temu. Obecnie książęca rodzina nie ma żadnego pupila.

Hellomagazine 

Książę Carl Philip i księżna Sofia mają czworonoga, który wabi się Siri. Książęca para nabyła go jeszcze przed zaręczynami w 2013 roku.

Kungahuset 

4 komentarze

 1. Trochę to dziwne, że Victoria i Daniel nie mają psa. Jeśli Daniel faktycznie ma alergię na sierść, mogli sobie sprawić specjalnego pupila dla alergików, są przecież takie. Cóż, pewnie po prostu nie chcą mieć zwierzaka.
  Zastanawiam się, czy Madeleine i Chris sprawią sobie kolejnego czworonoga

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy post. Ostatnie zdjęcie najpiękniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie mnie rozczuliło :)
  Osobiście również uwielbiam zwierzęta, więc wiem jak to jest mieć na ich punkcie bzika ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda ze nie maja żadnego kota.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.