Sofia, Carl Philip i Alexander w Goteborgu

2016/07/19

Svenskdam 


Dzisiaj książęca rodzina byla widziana w Goteborgu na turnieju piłkarskim Gothia Cup. Rodzina obejrzała mecze dwóch drużyn Project Playground, ktore biorą udział w walce o Puchar Gothia.

Svenskdam 

Władze Olandii potwierdziły, że Alex otrzyma w prezencie z okazji chrztu szlak spacerowy swojego imienia na Olandii. Władze zdecydowały się cztery lata temu na podarowanie pierworodnym dzieciom Victorii, Madeleine i Carla Philipa takich prezentów.

Z kolei 4 sierpnia księżna Sofia przerwie swój urlop macierzyński, aby pojawić się w Bastad na konferencji "Zrównoważone jutro". Może książęca rodzina zdecyduje się na krótki wypoczynek w Bastad w związku z zapowiedzianą wizytą księżnej. W końcu to tam poznali się siedem lat temu. Również tam spędzali krótki urlop w lecie 2014 roku. Organizatorzy konferencji czują się bardzo zaczyceni obecnością księżnej, co tym samym podniesie poziom całego przedsięwzięcia. Sofia pojawi się tam nie tylko jako księżna, ale przede wszystkim współzałożycielka Project Playground, aby z zebranymi podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy z dziećmi i młodzieżą w Republice Południowej Afryki.

1 komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.