Aktualizacja: Madeleine z dziećmi są już w Sztokholmie!

2016/08/17

tumblr

Księżniczka Madeleine wraz ze swoimi dziećmi, Leonore i Nicolasem, powróciła już do Sztokholmu. W zeszły piątek zostali zauważeni na spacerze w towarzystwie niani dzieci, Louise Blomqvist. Z kolei w tym tygodniu (zdjęcie wyżej) Madeleine była widziana z dziećmi na spacerze w cetnrum. Madeleine wraz z dziećmi najprawdopodobniej zostanie w Sztokholmie aż do chrztu księcia Alexandra na początku przyszłego miesiąca. Możemy się więc spodziewać, że w najbliższych tygodniach będzie pojawiało się wiele zdjęć rodziny robionych przez fanów i paparazzi.

tumblr

Tradycyjnie księżniczka wraz z rodziną zatrzymała się w swoim apartamencie w Royal Mews. Madeleine z dziećmi z pewnością będą częstym gościem w Pałacu Haga, oczywiście popołudniami, kiedy księżniczka Estelle wróci już z przedszkola (w poniedziałek dzieci wróciły już do szkół i przedszkoli w Szwecji). Jak informował Christopher, w tym roku do przedszkola, już w pełnym wymiarze godzin, idzie księżniczka Leonore. Z pewnością zaraz po powrocie do Londynu mała księżniczka rozpocznie uczęszczanie do jednego z najlepszych przedszkoli w Londynie. Najprawdopodobniej w Chelsea, gdzie wcześniej chodziła do jednej z placówek razem z mamą na kilka godzin w tygodniu.

tumblr
Na pierwszym zdjęciu w nagłówku posta widzicie Madeleine ubraną w białą bluzkę z czarnymi paskami marki Chinti and Parker za 590 dolarów KLIK

7 komentarzy

 1. Maddie świetnie wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jak Leonore będzie zachowywać się w przedszkolu.wydaje się dość rozbrykana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci najczęściej dopasowują się do grupy, więc myślę, że z Leonore będzie tak samo :)

   Usuń
 3. Wiadomo coś więcej o Louise? To ta sama dziewczyna, która zajmowała się Leonore podczas jej oficjalnej wizyty u kucyka, gdy Maddie i Chris udzielali wywiadu? Czy krąży z nimi między Anglią i Szwecją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to Louise była z nimi na Gotlandii w czerwcu. Nazwano ją szwedzką nianią. Zajmuje się dziećmi w czasie pobytu rodziny w Szwecji, oczywiście nie cały czas. W Anglii nie mają njani, Maddie raczej pracuje w domu w prywatnym biurze, ale kiedy jest w Szwecji często pracuje na Zamku Królewskim.

   Usuń
  2. Maddie jak zawszę piękna. :) Fajnie byłoby zobaczyć Nicolasa i Leonorę.

   Usuń
 4. Madeleine zawsze ładnie się prezentuje nawet podczas spaceru z dziećmi w parku :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.