Sofia i Carl Philip z synkiem na zakupach

2016/08/30

Expressen 

Dzisiaj po południu książęca rodzina została zauważona na zakupach w Bromma - centrum handlowym w zachodniej części Sztokholmu.
Jak donoszą media rodzina zajrzała do kilku sklepów w głównym budynku centrum handlowego. Małżonkowie byli w wyśmienitych nastrojach i żartowali z personelem. W samym centrum było spokojnie, a na zakupy wybrało się stosunkowo niewiele osób, jak na wtorek. Dzięki temu rodzina spokojnie zrobiła zakupy w dziale dziecięcym H&M i odwiedziła dział kosmetyczny w Ahlenes. Lista miejsc, które odwiedzili była znacznie dłuższa, a zakupy okazały się naprawdę duże. Dlatego pod koniec Carl Philip zabrał synka na ręce a ogromne pojemniki Sofia położyła na wózku, aby jakoś dotrzeć do samochodu na parkingu.


Z kolei królowa Silvia, podczas wczorajszego wyjścia, zdradziła, że wszystko jest już gotowe na chrzciny. Jednak nie obyło się bez stresu, w tej sytuacji, tak jak przed ślubem Sofii i Carla Philipa, interweniowała starsza siostra Victoria. Okazuje się, że nikt inny nie potrafi tak opanować sytuacji i rozładować stresu najbliższych jak ona.

6 komentarzy

 1. Widać, że para poradzi sobie w każdej sytuacji :D Swoją drogą, świetny pomysł xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszli na zakupy jak normalna para i docenić trzeba to, że nikt ich na bezczelna nie fotografował w sklepach. Może wkrótce zobaczymy Alexandra w tych nowych ubrankach i będą old out :)
  Ciekawe z czym było stresująco jeśli chodzi o organizację chrztu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ładny samochód! Ciekawe, ile kosztuje takie cacko

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie najbardziej istotne jest to, że rodzina książęca żyje tak samo jak zwykłe rodziny. To mnie urzekło w Szwedzkiej Rodzinie Królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Volvo XC90 - pewnie coś koło 250 tys.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sofia ma ładnie włosy tak naturalnie, a nie taki szop postawiony

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.