Victoria i Daniel z dziećmi na lunchu + więcej

2016/08/06

Facebook 

Wczoraj księżniczka Victoria i książę Daniel z dziećmi wybrali się na lunch do Arkösunds Hotell. "Niespodziewanie miłą wizytę złożyła nam rodzina marynarska, aby zjeść obiad".

Facebook 

Arkösunds Hotell znajdują się na archipelagu Östergötland. Zostal założony w 1895 roku. Można tam zjeść obiad i zatrzymać się w jednym z pokoi hotelowych.

O ile książę Daniel ma już zapełniony kalendarz od 24 sierpnia, o tyle księżniczka Victoria nadal będzie cieszyć się czasem spędzonym w domu. 30 sierpnia nie weźmie udział we wręczeniu Junior Water Prize, na ceremonii Victorię zastąpi brat, książę Carl Philip. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że Victorię zobaczymy dopiero na chrzcie księcia Alexandra, 9 września.

Svenskdam 

Na festiwalu w Salzburgu, o którym wspominałam w poprzednim poście, pojawiła się również Eva O'Neill wraz z córkami Tatianą i Natashą oraz sam Christopher O'Neill.

Svenskdam 

Z kolei wczoraj para królewska pojawiła się na koncercie "Się Liebe der Danaue". Były tam również Eva O'Neill i jej córka Natasha. Para królewska i Pani O'Neill zostaną w Niemczech (ciekawa informacja wiarygodnychźródeł  - ponieważ Salzburg znajduje się w Austrii) do niedzieli (wynika z tego, że mogą jeszcze dziś opuścić Austrię i udać się do Niemiec na parę chwil bądź szwedzkie media podały błędne informacje). Zatrzymali się w Schloss Fuschl blisko Salzburga. Jeszcze dzisiaj wezmą udział w koncercie filharmonii w reżyserii Zubina Mehta.


6 komentarzy

 1. Salzburg jest w Austri

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post został zaktualizowany i dodałam małe objaśnienie. Rzeczywiście mogło z tego wynikać, że tak twierdzę :) szwedzkie media same troszkę namąciły.

   Usuń
  2. Ale Salzburg jest prawie na granicy więc możliwe że zatrzymali się w Niemczech:)

   Usuń
 2. Szkoda że nie ma zdjęcia z Estelle i Oscarem :(

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie jest czytać o tym jak normalną rodziną potrafi być Szwedzka Rodzina Królewska. Szkoda tylko, ze nie było nam dane zobaczyć Estelle i Oscara.
  Śliczne zdjęcie całej rodziny w nagłówku.
  Chris tu niby stroni od wydarzeń związanych z RK, ale wywiady udziela, na festiwale chodzi... Dziwne. Tak jak Sofia i Daniel idealnie się wpasowali do rodziny, tak Chrisowi coś nie pasuje, albo woli pracować...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Festiwal od lat współorganizuje jego matka, którą w tym wspiera, więc co dziwnego jest w tym, że przyjechał? Można by się teraz przyczepić, że nie ma Madeleine.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.