Victoria wspiera paraolimpijczyków + więcej

2016/08/08

goalballfatmir instagram

Rodzina książęca już do Sztokholmu, a co za tym idzie Następczyni Tronu powraca do pracy. Choć oficjalnie nadal przebywa na urlopie macierzyńskim nie rezygnuje z obowiązków zdala od blasków fleszy. Dzisiaj księżniczka była w Scandic Victoria Tower, aby spotkać się ze sportowcami biorącymi udział w tegorocznych Igrzyskacb Paraolimpijskich w Rio, na krótko przed ich wyjazdem do Ameryki Południowej.

niclasrodthborn instagram 

Victoria już od dziewięciu lat zasiada w honorowym komitecie paraolimpijskim obok Wielkiej Księżnej Marii Teresyz Luksemburga, księcia Alberta II z Monako czy księżniczki Margiet z Holandii.

Dog at work instagram


Wyżej, Victoria pozuje do zdjęcia z "Psem w pracy" (Dog at work), który pracuje w Hotelu Scandic i pomaga niepełnosprawnym. Niżej wraz z zespołem medycznym, który wraz ze sportowcami udał się do Rio.

brannsfromfrederik

Późnej Victoria, Daniel i Oscar byli widziani na lodach w Vaxholm.

Instagram 

Pojawiło się również jeszcze jedno zdjęcie z Östergötland, gdzie ostatnio została zauważona rodzina.

Oryginał karinsward 

8 komentarzy

 1. Wspaniale znowu zobaczyć Vic, wygląda na taką szczęśliwą, pięknie wygląda. Na blogu ruch, nie było mnie kilka dni i tyle postów do nadrobienia. Nawet się nie spodziewałam, oby tak dalej, uwielbiam czytać Twoje posty :)

  Miłej nocy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Marleno kto ze Szweckiej rodziny królewskiej pojechał na olimpiady,bo nie widziałam żadnych zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szwedzkiej nie Szweckiej :) jeszcze nikt. Wybiera się para królewska, ale dopiero 16 sierpnia na dni.

   Usuń
 3. Victoria pięknie wygląda, promienieje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria pięknie wygląda-zresztą jak zawsze:) Mam pytanie odnośnie chrzestnych Alexandra. Czy możliwe jest, aby zarówno Victoria i Daniel byli chrzestnymi chłopca? Albo innych, przyszłych dzieci Filipa i Sofii oraz Madeleine i Chrisa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej możliwe. Wybór chrzestnych zależy od decyzji rodziców i poniekąd pary królewskiej. Jeśli rodzice wyrażą takie życzenie a para królewska zgodzi się z taką decyzją będzie to jak najbardziej możliwe.

   Usuń
 5. Witam, księżniczka Victoria wygląda bardzo promiennie i tak dziewczęco. Aż trudno uwierzyć, że ma 39 lat. Wspaniale, że wspiera paraolimpijczyków.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.