Co nowego u księżnej Sofii?

2016/09/23

tv2.no


Wczoraj księżna Sofia odbyła spotkanie w związku z Global Child Forum. Miało ono charakter typowo roboczy i nie pojawiły się z niego żadne zdjęcia. Za to do kalendarza księżnej doszło kolejne spotkanie w związku z tą organizacją. 11 października Sofia wraz z teściami weźmie udział w spotkaniu Global Child Forum Partner Council Advisory Board Meeting.

Carolina Gynning Instagram 

Z kolei w środę wieczorem księżna Sofia wzięła udział w ciekawym i, z całą pewnością, miłym spotkaniu. Jak się okazuje księżna przyjęła zaproszenie na kolację od Christiny Saliba oraz
Stiny Andersson! Jak napisała na instagramie Carolina Gynning (również zaproszona) była to "fantastyczna kolacja" i spotkanie "niezwykłej grupy silnych i niezależnych kobiet."
"Wyszłam pełna chęci do większego rozwijania projektów i będziemy sie starać zrobić wszystko, aby uratować świat." - pisała Carolina Gynning. Wśród gości znalazła się również Carolina Neurath. Możliwe, że miłe spotkanie okaże się motorem do nowego projektu i nowej pracy księżnej! Grupa w końcu okazała się nie byle jaka.

The Royal Forums


Christina Saliba od 2013 roku do początku tego roku była odpowiedzialna za wizerunek księcia Carla Philipa i pracowała jako jego PRowiec. Przez te lata udzieliła mu szkolenia w dziedzinie kontaktów z mediami oraz pomagała w przygotowaniach do spotkań i przemówień. To również ona pomogła księciu w pracy nad jego przemówieniem weselnym. Christina skończyła współpracę z księciem na początku tego roku. Kilkakrotnie pomagała również Sofii jeszcze przed ślubem w pracy z Project Playground. Towarzyszyła przyszłej księżnej m.in. podczas konferencji Project Playground niedługo po ogłoszeniu zaręczyn książęcej pary (zdjęcie wyżej).

stinaaj

Stina Andersson to z kolei współwłaścicielka Stinaa J, firmy obuwniczej specjalizującej się w obuwiu ortopedycznym i produkcji obuwia damskiego. Księżna Sofia nosiła buty od Stinaa J na urodzinach króla Karola Gustawa w kwietniu oraz chrzcie swojego synka kilka tygodni temu.

alchetron

Carolina Neurath jest dziennikarzem ekonomicznym.

Pinterest 

Z kolei Carolina Gynning to znana szwedzka aktorka, pisarka, piosenkarka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, pisarka i artystka.

Twitter 

Spotkanie odbyło się w restauracji Fresco, później na miejscu zauważono również księcia Carla Philipa, który najprawdopodobniej przyjechał po żonę.

***

Z kolei jeszcze dzisiaj o 20.00 specjalny post o królewskich sukniach ślubnych!

9 komentarzy

 1. Księżna Sofia na wszystkich fotografiach w tym poście wygląda promiennie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Buty Sofii z chrztu księcia Alexnadra mi się nie podobały. Były zbyt toporne i skracały nogi paskiem wokół kostki.

  Marleno poprawiłabym część o Christnie, bo jest trochę mało składna ;)
  Zauważyłam też - nie traktuj tego jako przytyk, ale coraz częściej pojawiają się błędy stylistyczne, czy wkradają się do tekstów niepotrzebne słowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na drugim zdjęciu Sofia wygląda, jakby była w ciąży ;) Nie, to nie są spekulacje xD Po prostu tak mi się skojarzyło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy panie planują jakiś wspólny projekt?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że post został poprawiony, ale widzę, że mój komentarz w tym względzie nie został opublikowany ;)
  CP przy ladzie jak zwykły Szwed. Pewnie bym nie zwróciła na niego uwagi, gdybym nie wiedziała kim jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, komentarz był po prostu w spamie, jak sądzę był on Twój.

   Usuń
 6. No to czekam na to, co "urodzi się" po tym spotkaniu.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.