Aktualizacja: Estelle z rodzicami w cyrku + więcej

2016/09/10Po wczorajszym chrzcie rodzina postanowiła spędzić czas bardziej swobodnie. Wybór padł na Cyrk! Victoria i Daniel z córeczką przybyli o 11:00 do Cirkus Scotts na Gärdet w Sztokholmie na muzyczny występ cyrkowy "Babblarna".
expressen
expressen

Estelle siedziała pomiędzy mamą i tatą, trzymając kurczowo w rękach butelkę z wodą, niekiedy przytulając się do taty. Po spektaklu udali się na spotkanie z cyrkowcami oraz zespołem, a także obejrzeli konie. Księżniczka Estelle była zachwycona występem i bardzo podekscytowana. 

expressen

Księżniczka Estelle bardzo się cieszyła. To była wspaniała zabawa dla nas, aby grać dla Estelle i była zadowolona naprawdę z całego show. Ona klaskała, śmiała się i siedziała w napiętym oczekiwaniu. To była świetna zabawa, 
mówi Robert Bronett, konferansjer Circus Scotta.


expressen
vk

Photo by Robert Bronett 
Photo by Robert Bronett


Victoria powiedziała Expressen "Estelle jest bardzo zadowolona" a przedstawienie cyrkowe to była "świetna zabawa".  

vk

Bardzo możliwe, że jutro znowu zobaczymy Estelle, a może nawet Oscara! Tak jak co roku jutro odbędzie się Dzień Sportu i wyścig organizowany przez księcia Daniela. Księżniczka Estelle pojawiła się  na nim już dwa razy. Miejmy nadzieję, że i w tym roku pojawi się tam razem z mamą.

21 komentarzy

 1. Mam wrażenie że estelle jest bardziej przywiazana do taty niż do mamy. Na wyjściach czy jakichś rodzinnych okazjach to zawsze tatę trzyma za rękę i przytula. Może ma ta związek z tym że jak Vic jeździła na podróże zagraniczne to daniel zawsze zostawał z estelle i może dlatego tak bardzo się z nim zżyla.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrażenie że vic faworuzuje Oscara kosztem estelle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo , że zawsze młodsze dziecko potrzebuję więcej uwagi mamy Ale nie widać jakoś , aby Estelle była zaniedbana przez Victorię. Może po prostu mała to "córeczka tatusia"? ;)

   Usuń
 3. Marleno napiszesz prosze ile miałaś odwiedzin na blogu w ciągu ostatniego miesiąca?;) bardzo mnie to ciekawi

  OdpowiedzUsuń
 4. Marleno ile miałaś wyswietlen wczoraj i dziś z postów dotyczących chrztu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj na blog weszło ponad 12 tysięcy osób, w tym miesiącu na blog weszło ponad 100 tysięcy osób, czyli średnio tyle co zawsze liczba wejść w ciągu miesiąca zawszs waha się od 80 do 100 tysięcy.

   Usuń
 5. Dla Estelle na pewno była to duża atrakcja. Fajnie by było, gdybyśmy jutro znowu zobaczyli całą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na jutro, może zobaczymy ponownie Oscara? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.pudelek.pl/artykul/97695/szwecja_swietuje_chrzciny_ksiecia_zdjecia_s/fot

  OdpowiedzUsuń
 8. Po filmikach jakie widziałam na temat sposobów tresury zwierząt w cyrkach wiem, że nigdy nie zabiorę tam dziecka, ale może akurat ten cyrk dobrze traktuje "podopiecznych".

  Rodzinie towarzyszyło aż 3 ochroniarzy? 8O Czyli po 1 dla jednej osoby. Czy tak jest zawsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym cyrku nie ma zwierząt (dokładnie mówiąc tylko konie).

   Co do liczby ochroniarzy jest różnie, dzisiaj było trzech byli w bardzo publicznym miejscu, gdzie była masa ludzi

   Usuń
 9. Marleno, bardzo podoba mi się nowy szablon blaga, jest bardziej przejrzysty i profesjonalny :)
  ale teraz brakuje mi daty przy notce (przeglądam posty od samego początku - dopiero niedawno cię znalazłam :) ) i niestety nie ma dat, jest tylko godzina w tytule posta :(
  i kiedyś można było od razu przejść do komentarzy, teraz trzeba przesunąć całą notkę by móc je czytać

  OdpowiedzUsuń
 10. Marleno żeby dostać odpowoedz na list ze Szwecji z okazji Chrzutu Alexandra to na jaki adres trzba wysłać list i ze trzeba go zaadresowac do Carla czy Sofia? Znaczy Wiem że można na tego lub tego lub na samego Alexnadra, ale powoedziec mi na czyje listy częściej odpowiadają? Na listy do Carla czy Sofi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie tutaj nie ma różnicy, bo trójka ma tego są!ego sekretarza, który odpowiada na listy każdego z nich. Ja tym razem zaadresuje do Carla Philipa i Sofii razem :)

   Usuń
  2. Dziękuję;). A ile się średnio czeka na list od Carla Philipa czy Sofi?

   Usuń
  3. A to już różnie, ja dostałam dwie odpowiedzi na listy i czekałam ponad dwa miesiące. Teraz z okazji chrztu będzie masa listów, więc okres oczekiwania będzie dłuższy. Nie wiadomo też kiedy rozpoczną proces odpisywania na nasze listy.

   Usuń
 11. Marleno chciałbym wysłać list z okazji chrztu Alexandra ale boję si3 z mi nie odpowedza..moja kolanka wysłała 3 listy do carla i sofi i na żaden z nich nie dostała odpowiedzi i ja też boję się że tak będzie.
  A ty co o tym sądzisz? Myślisz że będą odpowiadac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że będą. Ja wysłałam do Sofii i Carla Philipa dwa listy i na oba dostałam odpowiedź. Co prawda staram się zawsze coś urozmaicić. Jutro będę wysyłać kartkę z okazji chrztu, tak jak z okazji ślubu postanowiłam dołączyć kartkę z gratulacjami, którą ręcznie zrobiłam :) Jedno jest pewne, będzie masa listów i z pewnością nie na każdy odpiszą, dlatego też staram się urozmaicać swoje na różne sposoby :)

   Usuń
  2. A jak np swój list urozmaicasz?

   Usuń
  3. A to zależy na jaki pomysł wpadnę w danym momencie:) staram się zawsze robić coś innego. Tak jak już napisalam teraz dołączę ręcznie robioną kartkę z gratulacjami.

   Usuń
 12. Właśnie uświadomiłam sobie, że ostatni raz w cyrku byłam 10 lat temu :) Super, że mogliśmy znów zobaczyć Estelle.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.