Madeleine i Christopher na ślubie przyjaciół + nowe zdjęcia

2016/09/02

Tumblr 

Ostatni weekend sierpnia Madeleine i Christopher spędzili na Gotlandii, gdzie wzięli udział w ślubie przyjaciół, Ulriki Arph i Didrika Thott.


Na zdjęciu Ukrika / oscarproperties.se

W 2013 roku para znalazła się na liście gości weselnych Madeleine i Christophera. Na sobotni ślub przybyło wielu przyjaciół Madeleine, chociażby Katarina von Horn, Elinore Than, Tin-Tin af Buré czy Isabelle Lewenhaupt.  Ulrika i Dildrik mają syna Baltazara, który również wziął udział w ceremonii. Ślub odbył się w kamieniołomie Furillen. Ulrika i Dildrik spędzali tam często wakacje i dlatego wybrali to miejsce na swoje wesele. Jak donoszą media dress code był Black Tie, a książęcy małżonkowie zatrzymali się w trakcie weekendu w hotelu w Visby. Nie pojawiły się żadne zdjęcia Maddie i Chrisa ze ślubu. Nie wiadomo też czy Leonore i Nicolas byli na Gotlandii z rodzicami.


W sieci pojawiły się również "nowe" zdjęcia małżonków zrobione w Sztokholmie 13 sierpnia. Nie ma bliższych informacji co do okoliczności w jakich je wykonano.Madeleine i Christophera zobaczymy już ponownie w przyszły piątek na chrzcie księcia Alexandra. Książęcej parze będą towarzyszyć dzieci, księżniczka Leonore i książę Nicolas!

Svenskdam 

Ponadto Madeleine wraz z resztą rodziny weźmie udział we wszystkich uroczystościach związanych z otwarciem Parlamentu, a następnie uda się do Nowego Jorku w ramach swojej pracy dla World Childhood Foundation.

9 komentarzy

 1. Maddie jak zawszę piękna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, czy Madeleine i Chris upilnują Leonore czy znowu ucieknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Maddie wygląda przepięknie, zwłaszcza ostatnie zdjęcie jest fantastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne to ostatnie zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 5. Super że Leonore i Nicolas będą, tylko już widzę jak czepiają się Leonore że Na chrzcie nie zachowuje się jak Estele 😧

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie ma zdjęć z tego ślubu, bo jestem ciekawa kreacji Madeleine.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miejmy nadzieję,że będziemy teraz widywać Madeleine trochę częściej: )Już się nie mogę doczekać szczególnie jej kreacji.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie mogę się doczekać stylizacji Madeleine.Mam nadzieję,że że nikt nie będzie się znów czepiać Leonore jest tak uroczą dziewczynką na grzeczną dziewczynkę ma jeszcze czas teraz jest żywiołowym dzieckiem :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.