Madeleine i królowa Sylvia spełniają marzenie Enny

2016/09/12


Dzisiaj księżniczka Madeleine spełniła kolejne dziecięce marzenia! Wszyscy z pewnością pamiętamy Bajkowe Przyjęcie, które księżniczka zorganizowała wraz z Fundacją Min Stora Dag (mój wielki dzień) dzisiaj ponownie połączyła siły z tą wspaniałą organizacją i wraz ze swoją mamą spełniła kolejne dziecięce marzenie.7 letnia Enna mieszka w Skanii, na Zamek Królewski 
przybyła ze starszym bratem Omarem i mamą Amirą. Dziewczynka jest ciężko chora, co niezmiernie utrudnia jej codzienne życie. Marzeniem Enny było poznanie królowej Silvii i księżniczki Madeleine. 


Min Stora Dag od szesnastu lat spełnia marzenia ciężko chorych dzieci. Księżniczka Madeleine jest patronką tej organizacji od ponad 13 lat i dzięki jej pomocy spełniło się wiele dziecięcych marzeń, także tych prawdziwie królewskich. W styczniu 2014 roku dzięki Madeleine i Min Stora Dag 14-letni Samir spotkał się z królem Karolem z Gustawem, a w listopadzie 2014 roku spełniło się marzenie Felicji o spotkaniu z księżniczką Victorią.


Spotkanie z dziewczynką nie zostało zapowiedziane przez Pałac. Miało charakter ściśle prywatny, zdjęcia wykonała oficjalna fotograf księżniczki Victorii i jej rodziny, Kate Gabor.

Nie zapomnijcie dotrzeć do pozostałych postów z dzisiaj i wczoraj!

Źródło zdjęć: kungahuset 

16 komentarzy

 1. Biedne dziecko :( Dobrze, że istnieje taka fundacja, która spełnia marzenia takich chorych dzieci.

  A czy są może zdjęcia z poprzednich spotkań, o których tu pisałaś? Oprócz bajkowego przyjęcia, bo to było dosyć niedawno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzuj tutaj:

   http://swedish-princesses.blogspot.com/2014/11/najwazniejszy-dzien-w-zyciu-felicii.html

   http://swedish-princesses.blogspot.com/p/patronaty_9.html

   Usuń
 2. Super jest ta inicjatywa.

  Mam pytanie. Rozumiem że to był twój blog? Dlaczego go już nie prowadzisz?

  http://ksiezniczka-estelle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był blog na którym po prostu zbierałam wszystko na temat Estelle od jej urodzenia, tak żeby było w jednym miejscu. Nie mam już na to czasu, a teraz na blogu wszystko jest na tyle uporządkowane, że nie ma sensu prowadzić oddzielne strony, bo w menu można wybrać posty tylko dot. Estelle. Planuję za jakiś czas post w którym zbiorę pierwsze dwa lata z życia Estelle od narodzin do momentu złożenia bloga. Jest jedyną z dzieci o której nie pisze od urodzenia, więc chciałabym żeby wszystko bło tutaj na tym blogu a nie rozsiane na różnych.

   Usuń
  2. No właśnie bo jak poslugiwalam się etykieta estelle na twoim blogu to doszło mi jedynie do 2014 czyli do założenia twojego bloga. A interesują mnie też różne takie prywatne wyjścia i zdjęcia a nie tylko oficjalne. Fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu. Będę na pewno czekać na taki post

   Usuń
 3. Podobną sukienkę do tej, którą ma mama dziewczynki miała księżniczka Victoria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że to ta sama. Może mama Enny jest fanką Victorii? :)

   Usuń
  2. Ja też zwróciłam na to uwagę :)

   Usuń
 4. Biedne dziecko :(
  Takie fundacje są naprawdę potrzebne, bo te dzieci nie mają wygórowanych marzeń. Wystarczy troszeczkę się wysilić, aby sprawić im niesamowitą radość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeleine jest wspaniała.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeju jakie to jest fajne, że sprawiają radość takim dzieciom! Piękne będzie mieć wspomnienia z takiego spotkania ta dziewczynka :)dobrego wieczoru

  OdpowiedzUsuń
 7. Maddie wyglądała po prostu pięknie! Stylizacja fantastyczna.
  Wiadomo na co chora jest dziewczynka? - pytanie z ciekawości.

  OdpowiedzUsuń
 8. O której jest otwarcie parlamentu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza część uroczystości zaczyna się po 11.00. Rodzin zobaczymy dopiero za jakieś półtorej godziny na nabożeństwie.

   Usuń
 9. Bardzo szlachetna inicjatywa i pełen podziw dla królowej Silvii i księżniczki Madeleine.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.