Aktualizacja: Madeleine z dziećmi na Östermalmshallen + nowe zdjęcie Nicolasa

2016/09/08

Svenskdam 

Dzisiaj przed południem księżniczka Madeleine była widziana z dziećmi na Östermalmshallen, gdzie szukali dogodnego miejsca na obiad.
Jak donoszą świadkowie Leonore, była cały czas na nogach i obserwowała wszystko dookoła z ogromną ciekawością. Z kolei książę Nicolas zjadł banana i był bardzo zadowolony, mówi naoczny świadek.

Princess Madeleine Facebook 


Ponadto księżniczka Madeleine podzieliła się z nami nowym zdjęciem synka zrobionym w stajniach Royal Mews. Jak wiadomo, rodzina ma apartament na terenie Royal Mews. Do zdjęcia dodała opis "Miłość od pierwszego wejrzenia". Wszystko wskazuje na to, że książę podziela już pasję starszej siostry i tak jak ona, po swojej mamie odziedziczył miłość do koni.

Już jutro zobaczymy książęce rodzeństwo na chrzcinach księcia Alexandra. Planowane jest pojawienie się wszystkich wnuków pary królewskiej. 

18 komentarzy

 1. Leonore ma 2,5 roku a nadal ze smoczkiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, nie przesadzajmy, może Leonore dostaje smoczek od czasu do czasu tylko ;)Ale faktycznie trochę już za duża na smoczek :)

   Usuń
  2. Mój bratanek pozbył się smoczka po 3roku życia jak zaczął brać do siebie komentarze ze dzieci w piaskownicy nie mają już smoczków i będą się śmiały :) każde dziecko rośnie w swoim tempie. Opiekuje się wteraz dziewczynką 2,5letnia ktora potrzebuje smoczka tylko do zasypiania. Nie ma tym nic dziwnego..nie ma co krytykowac:)

   Usuń
 2. to chyba jeden z niewielu momentów, gdzie widzimy spokojna Leonore, a może nawet lekko znudzoną

  OdpowiedzUsuń
 3. Madii jaka szczupła, coraz lepiej wygląda jak modelka

  OdpowiedzUsuń
 4. A wy znowu czepicie się Leonore:bo ma smoczek,bo jest za spokojna,bo jest niegrzeczna a tak naprawdę ma 2 lata i 7 miesięcy i ma prawo zachowywać jak każde inne dziecko w jej wieku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, ale dzieciaki w jej wieku ze smoczkiem już raczej nie chodzą.

   Usuń
  2. Polakom nigdy nie dogodzisz .... zawsze znajdą coś do czego się przyczepią. A dodatkowo wypowiadają się osoby które nic nie wiedza na temat dzieci

   Usuń
  3. Ale to akurat prawda że dzieci powinny mieć smoczek do najpóźniej 2 roku życia. Potem jest już bardzo trudno je odzwyczaic

   Usuń
  4. Jak widać Leonore wrodziła się w mamę nie tylko pod względem charakteru. Maddie też bardzo długo miała smoczek. Wówczas Victoria oduczyła młodszą siostrę podczas podróży pociągiem. Swoją drogą zabawna historia jeśli przypomnieć całość.

   Usuń
  5. Są dzieci starsze od Leonore i chodzą że smoczkiem nie jest to zdrowe ale to nie przestępstwo więc tylko patrzeć jak Leonore na szafot zaprowadzicie.Masakra

   Usuń
  6. Anonimowy 8 września 2016 20:27 --> a skąd wiesz, że nie znam się na dzieciach i ich potrzebach?

   Marleno, czy mogłabyś napisać o historii ze smoczkiem?

   Usuń
  7. Historia o smoczku Madeleinee jest w biografi Maddie na blogu, tak samo w biografii Victorii jest jej historia ze smoczkiem z dzieciństwa.

   Usuń
  8. Przeczytane! Teraz wiem, że już wcześniej o tym czytałam ;) Dzięki!

   Usuń
 5. Maddie ma najmodniejsze w tym sezonie wiązane baleriny.Sposób na repli Madeleine: )
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 6. Leonore ma fajną minkę, może smoczek ją uspokaja.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.