Nowe zdjęcie księcia Oscara! + Victoria wspiera kampanię różowej wstążki

2016/09/30

kungahuset

Jesień zbliża się wielkimi krokami, czemu z samego rana dała wyraz Szwedzka Rodzina Królewska. Dwór królewski za pośrednictwem oficjalnego konta na instagramie podzielił się z nami uroczym zdjęciem księcia Oscara wśród dyń.
Fotografie chłopca wykonała mama, księżniczka Victoria, podczas krótkiej wizyty na Olandii w środę, w związku z dożynkami.

Cancer Fonden

Z kolei księżniczka Victoria już po raz ósmy wsparła akcję różowej wstążki, która rozpocznie się 1 października. Jak każdego roku za pozowała do zdjęcia ze specjalnie zaprojektowaną wstążką pdzez aktorkę Alice Vikander. Tradycyjnie Victoria odbyła również spotlanie z organizatorami kampanii i dowiedziała się o postepach w walce z rakiem.

Cancer Fonden 

Księżniczka Victoria podzieliła się z nami zdjęciem synka, ale to nie koniec z całą pewnością w październiku zobaczymy nową serię zdjęć Estelle i Oscara z okazji jesieni! Miejmy nadzieję, że również książę Carl Philip i księżna Sofia zdecydują się przekazać takie pozdrowienia.

Marlena 

18 komentarzy

 1. Może tak wygląda, ale wydaje mi się, jakby Oscar bardzo podrósł od chrztu Alexandra. Śliczne zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale on słodki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki on jest słodki! Uwielbiam go, prześliczny chłopiec. A Vic przepiękna na noeym portrecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie ładniejszy jest Nicolas i Alex ale z Oscara też jest śliczny chłopiec. Na pewno będzie przystojnym mężczyznom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oscar jest prześliczny! Wcześniej uważałam, że podobny jest do Daniela, ale na tym zdjęciu wydaje mi się, że coraz bardziej robi się podobny do Victorii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie najładniejszy i najsłodszy mały książę! Uwielbiam go jest taki śliczny i uroczy! Nie ma ładniejszego od niego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też uważam, że cała trójka chłopczyków jest urocza, ale Oscar jest najładniejszy i najsłodszy. Cudo, świetne zdjęcie.

   Usuń
 7. Mały słodziak!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niewiarygodne, jak szybko się zmienił, niecały miesiąc temu przecież go widzieliśmy i wyglądał zupełnie inaczej niż teraz, prawie go nie poznałam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Oscar jest słodki.
  Zresztą te dynie przypominają zdjęcie kilkumiesięcznej Leonore z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oscar jest taki słodki i podobny do Estelle :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda, że nie ma zdjęcia Króla i Królowej ze wszystkim wnukami <3 Byłoby cudownie zobaczyć takie zdjęcia np z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam,
  fantastyczny pomysł z publikacją zdjęcia księcia Oscara. Rozkoszny chłopiec!
  Księżniczka Victoria wygląda bardzo pięknie.
  Super, że co roku wspiera akcje związane z profilaktyką nowotworową.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie on ma oczęta :) Wg mnie jest bardzo podobny do Estelle.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.