Nowe zdjęcie księcia Oscara! + Victoria wspiera kampanię różowej wstążki

kungahuset

Jesień zbliża się wielkimi krokami, czemu z samego rana dała wyraz Szwedzka Rodzina Królewska. Dwór królewski za pośrednictwem oficjalnego konta na instagramie podzielił się z nami uroczym zdjęciem księcia Oscara wśród dyń.
Fotografie chłopca wykonała mama, księżniczka Victoria, podczas krótkiej wizyty na Olandii w środę, w związku z dożynkami.

Cancer Fonden

Z kolei księżniczka Victoria już po raz ósmy wsparła akcję różowej wstążki, która rozpocznie się 1 października. Jak każdego roku za pozowała do zdjęcia ze specjalnie zaprojektowaną wstążką pdzez aktorkę Alice Vikander. Tradycyjnie Victoria odbyła również spotlanie z organizatorami kampanii i dowiedziała się o postepach w walce z rakiem.

Cancer Fonden 

Księżniczka Victoria podzieliła się z nami zdjęciem synka, ale to nie koniec z całą pewnością w październiku zobaczymy nową serię zdjęć Estelle i Oscara z okazji jesieni! Miejmy nadzieję, że również książę Carl Philip i księżna Sofia zdecydują się przekazać takie pozdrowienia.

Marlena 

18 komentarzy:

 1. Może tak wygląda, ale wydaje mi się, jakby Oscar bardzo podrósł od chrztu Alexandra. Śliczne zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale on słodki <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki on jest słodki! Uwielbiam go, prześliczny chłopiec. A Vic przepiękna na noeym portrecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie ładniejszy jest Nicolas i Alex ale z Oscara też jest śliczny chłopiec. Na pewno będzie przystojnym mężczyznom :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oscar jest prześliczny! Wcześniej uważałam, że podobny jest do Daniela, ale na tym zdjęciu wydaje mi się, że coraz bardziej robi się podobny do Victorii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdecydowanie najładniejszy i najsłodszy mały książę! Uwielbiam go jest taki śliczny i uroczy! Nie ma ładniejszego od niego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też uważam, że cała trójka chłopczyków jest urocza, ale Oscar jest najładniejszy i najsłodszy. Cudo, świetne zdjęcie.

   Usuń
 7. Mały słodziak!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niewiarygodne, jak szybko się zmienił, niecały miesiąc temu przecież go widzieliśmy i wyglądał zupełnie inaczej niż teraz, prawie go nie poznałam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Oscar jest słodki.
  Zresztą te dynie przypominają zdjęcie kilkumiesięcznej Leonore z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oscar jest taki słodki i podobny do Estelle :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda, że nie ma zdjęcia Króla i Królowej ze wszystkim wnukami <3 Byłoby cudownie zobaczyć takie zdjęcia np z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam,
  fantastyczny pomysł z publikacją zdjęcia księcia Oscara. Rozkoszny chłopiec!
  Księżniczka Victoria wygląda bardzo pięknie.
  Super, że co roku wspiera akcje związane z profilaktyką nowotworową.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie on ma oczęta :) Wg mnie jest bardzo podobny do Estelle.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Swedish Princesses , Blogger