Rodzinny spacer + Victoria na spotkaniu z rządem

2016/09/26

lilla_syster instagram

Wczoraj książęca para z synkiem została zauważona na spacerze w Parku Haga. Jak napisała na instagramie 
Margarita Kovaleva mały książę spał smacznie w wózku, a książęca para była bardzo iła i z przyjemnością zgodziła się na wspólne zdjęcie. 
kungahuset

Z kolei dzisiaj księżniczka Victoria dołączyła do swojego taty, króla Karola Gustawa, na spotkaniu informacyjnym z rządem.  Podczas dzisiejszego spotkania podjęto tematy inicjatyw politycznych oraz udzielono królowi i następczyni tronu informacji o aktach prawnych. 
11 komentarzy

 1. A facet w tle: "Kurde, durny ja aparatu zapomniałem to się ustawię do tego zdjęcia" :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy hulajnoga nie należy przypadkiem do Estelle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyna na instagramie napisała, że Estelle nie było z rodzicami .

   Usuń
 3. Wspaniale byłoby mieć taką wspólną fotografię z księżniczką Victorią,, księciem Danielem i oczywiście księciem Oscarem w wózku.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Super notka. W a czy zrobiła byś kiedyś post o wykształceniu członków rodziny królewskiej? Kto, co kiedy i gdzie studiował? Znalazłam jakieś pojedyncze informacje ale fajnie byłoby mieć to w jednym miejscu. Np wiem że Victoria studiowała więcej rzeczy ale czy ukończyła te wszystkie kierunki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeline udzieliła wywiadu magazynowi People w którym mówiła o Georgu i Charlotte!

  "I would love [a playdate]. I’m sure we will cross paths – and who knows what we will do when we do!"
  Princess Madeleine in an interview with People Magazine when asked if she’d like a playdate for Leonore and Nicolas with George and Charlotte. (via oneillsofsweden)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madeleine nie udzieliła żadnego wywiadu People, magazyn stworzył swoją historię, że niby Madeleine w nowym Jorku powiedziała, że chciałaby żeby ich dzieci razem się bawiły. Ponadto w artykule pojawiły się słowa, które wcześniej podało szwedzkie Expressen, a ja pisałam w poście w poniedziałek, jako część rzekomo udzielanego wywiadu.

   Usuń
  2. Wiem że może to być plotka, ale czemu nie napisałaś tego? Tak na wszelki wypadek. Bo zagraniczni blogerzy podają że to prawda..

   Usuń
  3. Nie pisze postów "na wszelki wypadek" i nigdy nie podaje informacji niesprawdzonych, co powinniście już dawno zauważyć. Dziwie się, że ludzie to podłapali gdyby coś naprawdę było na rzeczy szwedzkie media już dawno by o tym pisały, czego nie robią. Na blogu powołuje się tylko i wyłącznie na sprawdzone i wiarygodne źródła, a przede wszystkim szwedzkie. People to amerykański brukowiec, który nic nie wie o SRK i zarabia na niestworzonych historiach o Cambridge. Madeleine w czasie podróży udzieliła tylko jednego wywiadu szwedzkiemu Expressen, co zostalo potwierdzone i wyraźne powiedziane przez dwór, w Nowym Jorku był jeden wywiad, People i ich rzekomy "ekskluzywny wywiad" nigdy nie miał miejsca. Gdyby w tej historii było choć ziarenko prawdy już dawno byłoby o tym na blogu. Po kilku latach nauczyłam się odróżniać najróżniejsze do, a jeśli okaże, że jest to prawda to wtedy o tym napiszę, nie zamierzam robić na blogu tanich sensacji jak jakieś brukowce.

   Usuń
  4. Popieram całkowicie Marleno!

   Usuń
  5. Zgadzam sie z Tobą, prowadzisz super bloga i bez tych tanich rewelacji!

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.