Aktualizacja: Victoria i Estelle na "Prins Daniel lapp"

2016/09/11

expressen

Dzisiaj w Parku Pałacu Haga odbywa się coroczny wyścig księcia Daniela oraz Dzień Sportu również jego imienia. Z tej okazji do parku ściągają dziesiątki rodzin z dziećmi aby aktywnie spędzić czas w tym dniu. Oprócz dwóch wyścigów w całym parku rozstawione są najróżniejsze sprzęty, tak aby dzieci mogły spróbować swoich sił w najróżniejszych dyscyplinach. 

http://blogg.amelia.se/
Victoria i Estelle całkowicie zmieszały się z tłumem. Możemy rozpoznać nakrycia mamy i córki, nosiły je na oficjalnym zdjeciu wydanym z okazji Święta Narodowego w czerwcu. Jak powiedział Daniel o córeczce "to wspaniale, że przyszła". Dzień Sportu książę organizuje już po raz czwarty, z kolei Estelle pojawiła się na nim po raz trzeci.

expressen

Jak donoszą świadkowie małą księżniczkę bardzo zainteresowały... złote medale na które cały czas spoglądała. Następnie wraz z mamą podeszła do uczestników dzisiejszych zmagań na rozmowę. 

expressen
expressen
Expressen 

Zapraszam również o 20:00 na konkurs!

12 komentarzy

 1. Szkoda, że nie zabrali ze sobą Oscara, ale to zrozumiałe, bo w takim tłumie zainteresowanych mógłby nie czuć się dobrze. Ponadto rodzinka CP mogłaby także się pojawić.
  Victoria w tym roku zbyt mocno się opaliła. Jej twarz wydaje się przez to ziemista, a w białej bluzce to bardziej rzuca się w oczy. Na chrzcie Alexandra wyglądała lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Estelle robi się coraz bardziej podobna do mamy

  OdpowiedzUsuń
 3. Vic wygląda trochę dziwnie, zgadzam się, że chyba przesadziła z opalenizną :)
  Estelle wygląda prześlicznie w tym kapelusiku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Estelle świetnie wygląda w tych szortach!!! :D
  PS> czy mogę wiedzieć, ile mniej/więcej macie wyświetleń miesięcznie? :)
  Pozdrawiam,
  K.P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytanie padło już pod jednym z ostatnich postów :) około 100 tysięcy.

   Usuń
 5. Mam wrażenie że od jakiegoś czasu Estelle jest trochę smutna a Victoria i Daniel na siebie nie patrzą już jak dawniej :(
  K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uważam że nadal widać że łączy ich wielka miłość.Estelle na pewno nadal aklimatyzuje się w nowej rzeczywistości.. Już nie jest jedynym dzieckiem swoich rodziców..i Może dlatego taka czasami " nieobecna duchem"
   Gosia

   Usuń
  2. Co do Estera też mam takie wrażenie, może miała jakieś przykre zdarzenie. Jest jakby wystraszony i speszona.

   Usuń
  3. Co za brednie hahah nie macie już czego wymyślać.

   Usuń
 6. Ale Estelle ma umięśnione nóżki:-) posiniaczone trochę chyba też ale tak to jest jak się uprawia sporty. Będzie z niej naprawdę kiedyś piękna i zgrabna kobieta.. Jak mama
  Pozdrawiam
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 7. To miło, że Victoria i Estelle wspierają Daniela podczas organizowanego przez niego biegu.
  Estelle jest słodka, zresztą zawsze była, a Victoria promienieje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Estelle tym razem wybrała wsparcie taty, a nie oglądanie bajek :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.