Victoria na Baltic Sea Lunch + Następczyni Tronu leci do USA

2016/09/05

Kungahuset 

W piątek, jak każdego roku, księżniczka Victoria wzięła udział w Baltic Sea Lunch w Dalarö w Rosenön. Podczas seminarium podjęto rozmowy na temst ochrony wód Morza Bałtyckiego.

Zimbio 

Jak poinformował dwór królewski Victoria jeszcze w tym miesiącu uda się do Stanów Zjednoczonych! Podróż będzie trwała cztery dni, od 19 do 22 września. 

Zimbio 

Wizyta będzie miała charakter roboczy, Następczyni Tronu jak członek rady ONZ weźmie udział w 2. Międzynarodowym Szczycie Świadczeń Socjalnych. Szczyt jest organizowany w celu omówienia przez globalnych liderów kwestii mających poprawić jakość życia społeczeństwa. W trakcie podróży żony książę Daniel nie ma zaplanowanych żadnych spotkań. W tym czasie zajmie się dziećmi, bądź wraz z synkiem dołączy do żony. Jak dozosaj podał Svensk Damtidning, powołując się na informatorów, książę Oscar ma towarzyszyć rodzicom. Jednak niecsa to potwierdzone informacje.

Zimbio 

Księżniczka Victoria odwiedziła ONZ trzy lata temu. Wówczas miała okazję do spotkania z Sekretarzem Generalnym ONZ. Nie wiadomo czy jakiekolwiek inne zaangażowania zostaną dodane do kalendarza Victorii na czas wizyty.

Warto wspomnieć, że książę Oscar skończył już pół roku! Dla Następczyni Tronu oznacza to powrót do obowiązków. W tym roku zdecydowanie przedłużyła urlop macierzyński. Niestety teraz czeka na nią wiele obowiązków, które nadal pragnie ograniczać. Dlatego też, jak dotąd dwór oficjalne nie poinformował, że zakończyła urlop macierzyński. Wszystkie spotkania jakie ma zaplanowane na najbliższe tygodnie możecie znaleźć w Agendzie na blogu.

12 komentarzy

 1. Ta czarna sukienka z kwiatami jest śliczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ta sukienka nie jest tej samej marki, co sukienka Mary, którą miała ostatnio na sobie? Są podobne.

   Usuń
  2. Rzeczywiście są podobne. Ta sukienka jest od Baum und Pferdgarten, nie sprawdzałam jakiej marki była sukienka Mary, ale zapewne tej samej. Zarówno Victoria jak i Mary bardzo lubią ubrania od nich.

   Usuń
 2. Teraz jest najważniejszy czas dla dziecka i Victoria powinna spędzać z nim jak najwięcej czasu.Także Estelle należy się więcej uwagi,jest w wieku,gdy już dużo rozumie i poznaje świat,a nikt nie zastąpi rodziców.Victorii należy się dłuższy urlop i z pewnością wszyscy zrozumieją,gdy nie odbędzie kilku wyjść.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie... Czy będziesz wysyłała kartkę z okazji chrzcin Alexandra?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przygotowałam już i kartkę do Szwecji i kilka innych listów :)

   Usuń
 4. Moim zdaniem nie powinni zostawiać Estelle samej z nianią czy dziadkami, bo może poczuć się odrzucona na rzecz brata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W żadnym wypadku nie zostawią Estelle samej, czy to z dziadkami, czy z nianią.Tak jak napisałam w poście jest kilka potencjalnych rozwiązań. Victoria leci sama i dzieci zostają z tatą. Cała rodzina leci do USA, bądź jak podały wczoraj media, Estelle zostaje z tatą w Szwecji, a Oscar leci z mamą. O tym jak zdecydowali dowiemy się dopiero, kiedy podróż się rozpocznie.

   Usuń
 5. Na pierwszym zdjęciu księżniczka Victoria wygląda bardzo promiennie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Urlop czy nie urlop, Victoria i tak dużo pracuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Victoria pięknie wygląda w tej sukience :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.