Aktualizacja: Victoria w Nowym Jorku - dzień 1

2016/09/19

princessesblog76

Dzisiaj z samego rana księżniczka Victoria rozpoczęła swoją oficjalną wizytę w Nowym Jorku w związku ze szczytem Agenda 2030. Jak donoszą media księżniczka przyleciała do Nowego Jorku już przedwczoraj wieczorem, aby oswoić się ze zmianą strefy czasowej. 

princessesblog76

Dzisiejsze obowiązki rozpoczęła od zwiedzenia jednych z największych targów mody w NYC, gzie odwiedziła stoiska i wystawy szwedzkich projektantów. 

capsuleshow instagram

Następnie księżniczka udała się na konferencję w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Spotkanie dotyczyło przedłużającej się złej sytuacji uchodźców.Po tym Victoria wzięła udział w spotkaniu dotyczącym celów wdrożenia SDG 14 w ramach Konferencji Narodów Zjednoczonych.

princessesblog76
svenskdam

Jak podano Victoria miała okazję spotkać się ze swoją siostrą. Madeleine ma zaplanowany szereg spotkań w tym samym czasie co starsza siostra. Księżniczki miały znaleźć czas na krótkie spotkanie w Nowym Jorku.


Dzień pełen spotkań zakończyła przyjęciem odbywającym się w rezydencji konsula generalnego, którego gospodarzem był Premier Szwecji Stefan Löfven. Kolacja miała charakter ściśle prywatny i nie udostępniono z niej żadnych zdjęć.

W ciągu dnia Victoria miała na sobie nową sukienkę Whyred, sandały od Malene Birger oraz torebkę Dagmar. Na konferencję wybrała sukienkę Baum und Pferdgarden, którą miała na sobie na pierwszej oficjalnej fotografii z Oscarem, buty od Malene Birger i torebkę Valentino. Na wieczór wybrała sukienkę noszoną m.in. w 2012 roku na ślubie Dziedzicznego Wielkiego Księcia Guillaume i Dziedzicznej Wielkiej Księżnej Stephanie.

20 komentarzy

 1. Ładna sukienka. Chyba nowa?

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna sukienka

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie Oscar? Z niania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No na pewno nie na konferencji z mamą;) Jesli jest z mamą w NYC to raczej jasne, że z nianią został w hotelu.

   Usuń
 4. Widziałaś to zdjęcie? Wiesz może kiedy go zrobiono? https://www.instagram.com/p/BKgu1qjjQXW/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Zostało wykonane na przełomie 2012/2013 roku.

   Usuń
 5. Ta pierwsza sukienka jest prześliczna, drugiej niestety nie widziałam dokładnie, ale wydaje mi się, że mi się nie spodoba :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapewne przyjechała z nimi niania? Bo Oskar też poleciał, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli Oscar jest z mamą (nad czym soe zastanawiam, bo na lotnisku widziano Vic, ale nikt nie wspomniał o Oscarze) niania oczywiście tam jest.

   Usuń
 7. Witam,
  księżniczka Victoria wygląda fenomenalnie w tej sukience.
  Rzeczywiście bluzka, którą ma na sobie na konferencji to ta sama, którą miała na sobie na pierwszym oficjalnym zdjęciu z księciem Oscarem.

  Pozdrawiam autorki bloga i jeszcze raz podkreślam - wykonujecie kawał porządnej roboty!
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej Marlena wykonuje, Patrycja praie nic nie pisze.

   Usuń
  2. Rzeczywiście od kilku tygodni Patrycja nic nie dodaje, ale wiadomo rozpoczęła się szkoła, więc Patrycja ma inne obowiązki. Ja po dwóch latach przyzwyczaiłam się do łączenia obowiązków, ale Patrycja potrzebuje do tego trochę czasu i musicie to uszanować. Jak na razie ponownie sama zajmuje się blogiem, ale Patrycja z pewnością już niedługo napisze jakiś post tematyczny dot. stylu. Bo, jak przypominam, ja cały czas samodzielnie zajmuje się pisaniem o wszystkich wyjściach i najnowocześniejszych informacjach, a także pisaniem wszystkich postów tematycznych, poza tymi dot. stylu i to się nie zmieni. Tak więc nie oczekujcie i nie oceniajcie tego, że Patrycja piszecmalo postów, kiedy zaczynałyśmy współpracować tak się umówiłyśmy. Każdy post w nagłówku jest oznaczony, wiadomo kto go napisał, także kiedy Patrycja coś doda z łatwością to zauważycie ;)

   Usuń
 8. Sukienka ze spotkania w siedzibie ONZ mi się nie podoba, a ponadto uważam, że na takie spotkanie jest zbyt strojna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja zastanawiam się czy sukienka z konferencji to nie ta sama, którą Vic miała na zdjęciu z Oskarem opublikowanym w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.