Aktualizacja: Victoria w Nowym Jorku - dzień 2

2016/09/20Dzisiaj księżniczka Victoria wzięła udział w otwarciu 71 sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ oraz we wstępnej debacie na temat SDG. Następnie udała się na spotkanie wysokiego szczebla dot. żywności Urban Food Systems. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki EAT Foundation i Norweskiego Ministrstwa Spraw Zagranicznych.   Wieczorem Victoria przybyła na 2016 Global Goals Awards Dinner do Gustavino. Miała tam okazje spotkań się z królową Ranią z Jordanii. Na jednym ze zdjęć niżej Victoria i Rania pozują z Angelique Kidjo. 

zimbio
zimbio

zimbio

Victoria miała na sobie znaną nam już spódnicę oraz nowe sandały Marchesa. 

18 komentarzy

 1. Ciekawa sukienka, podoba mi sie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna sukienka, ale trochę plażowa ;)
  Monogram rzeczywiście bardzo ładny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli piszemy datę to najpierw wpisujemy dzień, później miesiąc i rok. Dopuszczalne jest pisanie odwrotne, tj rok, miesiąc i dzień. Ty ciągle piszesz z błędem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pisze z błędem, taki format daty ustawiony jest automatycznie przez bloggera, więc lepiej napisz do administracji bloggera nie do mnie.

   Usuń
  2. Polecam, bo chyba interesujesz się tematem, więc warto wiedzieć więcej https://en.wikipedia.org/wiki/Date_format_by_country

   Usuń
  3. Nie było się do czego przyczepić na prawdę xd w Europie przyjęty jest format dzień/miesiąc/rok natomiast w USA pisze się miesiąc/dzień/rok także jakby nie zapisać gdzieś na świecie będzie poprawnie :P

   Usuń
 4. Bardzo podoba mi się spódnica z ostatniego zdjęcia :)

  Tak ostatnio doszłam do wniosku, że Victoria cały czas ma spięte włosy. A szkoda bo uważam, że w rozpuszczonych wyglądałaby znacznie lepiej.

  K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można niestety policzyć na palcach jednej ręki, kiedy Victoria miała w ostatnich latach rozpuszczone włosy :(

   Usuń
  2. No właśnie. Ja uważam, że Vic wygląda korzystniej w rozpuszczonych włosach. Widocznie ona wygodniej czuje się gdy są upięte, skoro tak rzadko ma je rozpuszczone.

   Usuń
 5. Księżniczka Victoria wygląda tak promiennie i radośnie, że aż miło patrzeć.
  W czarnej bluzce i kwiecistej spódnicy księżniczka wygląda fenomenalnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się druga stylizacja Victori.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wieczorna stylizacja bardzo mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam że jesteś w błędzie ,ostatnio Victoria wygląda na bardzo zmęczoną i ciągle te spięte włosy .... nieciekawie, zgadzam się że w rozpuszczonych lepiej uprzedzam że to zwykłe spostrzeżenie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Wieczorne stylizacja Rani i Vic sa bardzo ładne i eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie się podobają oba stroje Vic.

  OdpowiedzUsuń
 11. Victoria w Nowym Jorku wygląda na zmęczoną... ~N.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak zawsze na oficjalnych spotkaniach musi się uśmiechać to nic dziwnego że normalnie się nie śmieje cały czas. Kto by to wytrzymał. Nie lubię Rani, dla mnie jest fałszywa.

  OdpowiedzUsuń
 13. Victoria na na kolacji Global Goals Awards miała fatalną stylizację :/

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.