Księżniczka Victoria ma seminarium na temat Morza Bałtyckiego + Estelle chodzi do nowego przedszkola

2016/10/03


Dzisiaj z samego rana Victoria przybyła do Kolskjulet na Skeppsholmen w Sztokholmie,aby wziąć udział w seminarium na temat Morza Bałtyckiego.
Victoria od wielu lat bierze udział w tym seminarium z ogromnym zaangażowaniem. Od dawna wiadomo, że jest pasjonatem środowiska naturalnego i jego obrony.  Tematem tegorocznego seminarium było to, kto co robi dla Morza Bałtyckiego.Dzisiaj Victoria zaskoczyła swoją stylizacją. Wybrała bluzkę, ktroa nosiła już w czasie podróży do USA w zeszłym miesiącu oraz nowy garnitur i torebkę od Valentino.
Dzisiaj szwedzkie media podały, że ze względów logistycznych książęca para zdecydowała się przenieść córeczkę do innego przedszkola. Monterssoriförskola znajduje się w Sztokholmie i prawdopodobnie ułatwi to rodzinie przemieszczanie się i umożliwi rodzicom codzienne dowożenie Estelle do przedszkola i odbieranie jej z placówki. Wcześniej księżniczka uczęszczała do przedszkola w Danderyd, z którego Victoria i Daniel są nadal bardzo zadowoleni.

Źródło zdjęć: svenskdam 

11 komentarzy

 1. Victoria wygląda pięknie, bardzo ładny zestaw

  OdpowiedzUsuń
 2. Garnitur jest bardzo trudno nosić,niestety Vic nie wypadła w nim najlepiej,nie podobają mi się te prążki,reszta jest ok.Ale nie najważniejsza stylizacja,lecz temat spotkania.Super,że księżniczka tak angażuje się w ochronę w końcu"naszego"morza.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  dla mnie jest to niesamowite, że księżniczka Victoria bierze udział w spotkaniach dotyczących morza Bałtyckiego, tego samego, które odwiedzam razem ze swoją rodziną. Teraz Szwecja wydaje mi się jeszcze bliższa.

  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo nietrafiona stylizacja. Jedna z gorszych w ostatnim czasie.
  P.S. To nie garsonka, tylko kostium ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie podoba mi się ta stylizacja Vic wygląda w niej bardzo niekorzystnie.
  W ogóle postarzała się na twarzy albo robi to zmęczenie.

  OdpowiedzUsuń
 6. I kolejny raz nie trafiona stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 7. O co tu chodzi w tej stylizacji wyraznie marynarka za ciasna widac po zapieciu guzikow, zostaly puste dziurki, calosc wyglada niedbale.

  OdpowiedzUsuń
 8. Marynarka nie jest ciasna tylko dwurzędowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak jest dwurzędowa. to zapina się ją na dwa rzędy guzików, bo inaczej pozostaje wrażenie, że właścicielce jest w niej za ciasno i próbuje zyskać cenne centymetry :)

   Usuń
 9. Czy tylko ja widzę na 4 i 5 zdjęciu delikatnie zaokrąglony brzuszek?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.