Aktualizacja: Spotkanie Global Child Forum + audiencja


Wczoraj na Zamku Królewskim odbyło się spotkanie zarządu Global Child Forum. Przewodniczyła mu królowa w towarzystwie księżniczki Victorii i księżnej Sofii. Niestety król został zmuszony do odwołania spotkań do końca tygodnia ze względu na problemy z dyskiem i rehabilitacje jakie ma przejść na dniach.


Spotkanie miało charakter typowo roboczy i omówiono na nim projekty i plany organizacji. Księżna Sofia wybrała żakiet noszony podczas Otwarcia Parlamentu w ubiegłym roku. Z kolei księżniczka nowy komplet, spodnie widzieliśmy już w Nowym Jorku w zeszłym miesiącu.

Kungahuset 

Ponadto księżniczka Victoria i książę Daniel przyjęli na audiencji premiera Estonii, Taavi Rõivas i jego żonę Luisę Pain.

Instagram 

7 komentarzy

 1. Stylizacja Vic jest trochę dziwna, ale ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się bordowa stylizacja Victorii

  OdpowiedzUsuń
 3. W tych spodniach wydaje się że Victoria mocno zeszczuplala?
  Milka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Victoria cały czas jest szczupła :)

   Usuń
 4. Sofia znowu pełna klasa, bardzo elegancko, wygląda jak prawdziwa księżna. Po prostu wspaniale, ostatnio wygląda wspaniale, oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  księżniczka Victoria ma za sobą z pewnością pracowity dzień. I zapewne poświęca sporo czasu na przygotowanie się merytorycznie do spotkań.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 6. Bluzka, którą ubrała Victoria pod żakiet zniszczyła stylizację.
  Żona premiera Finlandii jest chyba w ciąży.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.