Aktualizacja: Spotkanie Global Child Forum + audiencja

2016/10/12


Wczoraj na Zamku Królewskim odbyło się spotkanie zarządu Global Child Forum. Przewodniczyła mu królowa w towarzystwie księżniczki Victorii i księżnej Sofii. Niestety król został zmuszony do odwołania spotkań do końca tygodnia ze względu na problemy z dyskiem i rehabilitacje jakie ma przejść na dniach.


Spotkanie miało charakter typowo roboczy i omówiono na nim projekty i plany organizacji. Księżna Sofia wybrała żakiet noszony podczas Otwarcia Parlamentu w ubiegłym roku. Z kolei księżniczka nowy komplet, spodnie widzieliśmy już w Nowym Jorku w zeszłym miesiącu.

Kungahuset 

Ponadto księżniczka Victoria i książę Daniel przyjęli na audiencji premiera Estonii, Taavi Rõivas i jego żonę Luisę Pain.

Instagram 

7 komentarzy

 1. Stylizacja Vic jest trochę dziwna, ale ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się bordowa stylizacja Victorii

  OdpowiedzUsuń
 3. W tych spodniach wydaje się że Victoria mocno zeszczuplala?
  Milka

  OdpowiedzUsuń
 4. Sofia znowu pełna klasa, bardzo elegancko, wygląda jak prawdziwa księżna. Po prostu wspaniale, ostatnio wygląda wspaniale, oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  księżniczka Victoria ma za sobą z pewnością pracowity dzień. I zapewne poświęca sporo czasu na przygotowanie się merytorycznie do spotkań.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 6. Bluzka, którą ubrała Victoria pod żakiet zniszczyła stylizację.
  Żona premiera Finlandii jest chyba w ciąży.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.