Spotkanie robocze na temat uchodźców

2016/10/26


Królowa Silvia i księżna Sofia odbyły spotkanie robocze z przedstawicielami fundacji oraz osobami zaangażowanymi w tematy związane z uchodźcami. Rozmowy miały charakter typowo roboczy i mają wnieść wklad w organizację nowych projektów.7 komentarzy

 1. To chyba kolejne spotkanie na temat uchodźców Sofii.Cóż temat bardzo aktualny i trudny,a jednego dobrego rozwiązania nie ma.
  Podoba mi się,że Sofia różnie układa włosy- raz wyprostowane,raz loki,różne upięcia.
  Stylizacja bardzo biznesowa,ale ładna.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile jeszcze spotkań na temat uchodźców, z których nic nie wynika? Jakby Europejczycy nie mieli nic innego do roboty tylko pomagać uchodźcom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  kwestia uchodźców jest poważna i niezwykle trudna. Myślę, że dobrze, że odbywają się spotkania mające na celu rozmowę na ten temat.
  Zgadzam się z moją poprzedniczką: także mi się podoba, że księżna Sofia różnie układa włosy.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Uff, jak słyszę "uchodźcy" to mam ochotę skoczyć z mostu :/ Niestety, Rania przez swoje zaangażowania jeszcze bardziej pogłębia moją depresję :D
  Uważam, że trzeba pomagać ludziom, tylko że, w mojej ocenie, 99.9% z tych ludzi, którzy przybywają do Europy to nie są uchodźcy wojenni, a ekonomiczni. Albo jeszcze lepiej: oni szukają łatwych pieniędzy, a takie otrzymują z socjalu. No bo kto normalny uciekający przed wojną, terroryzuje mieszkańców państwa, które udzieliło mu pomocy?
  Stylizacja bardzo adekwatna do sytuacji, zmieniłabym tylko bluzkę na inny kolor, bardziej wyrazisty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marlenko wiesz może, co przedstawia tatuaż Sofii?
  https://1.bp.blogspot.com/-HV78UQk8fZo/WAp75sGB41I/AAAAAAABNVc/DnxrL9UPQgsgxM3cy9NYm0hyZV64kogzACLcB/s595/Princess-Sofia-6.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szwedzkie media określiły znak jako typowo personalny i tak naprawdę nigdy go nie zidentyfikowały.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.