Victoria i Daniel na obchodach Investor AB

2016/10/17

Tumblr 

W sobotę księżniczka Victoria i książę Daniel wzięli udział w obchodach setnej rocznicy założenia Investor AB. Z tej okazji na uroczystość w Grand Hotelu w Sztokholmie zaproszono ponad półtora tysiąca gości.

Oprócz książęcej pary wśród gości znaleźli się także premier Szwecji z żoną. Na bankiecie miała pojawić sie również para królewska, jednak z powodu problemów z kręgosłupem króla małżonkowie zdecydowali się nie uczestniczyć w przyjęciu.

Tumblr 

Na jednej z głównych sal hotelu powstała wystawa ukazująca historię przemysłu w Szwecji na podstawie działań Investor AB w przeciągu stu lat. Znalazły się na niej także najróżniejsze materiały technologiczne z tym związane. Warto wspomnieć, że firma jest w posiadaniu rodziny Wallenberg, prywatnie przyjaźniącej się z rodziną królewską.

Svenskdam 

5 komentarzy

 1. Bardzo podoba mi się spódnica Vic :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zarówno księżniczka Victoria, jak i książę Daniel wyglądają pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu ona przeważnie wybiera ciemnę kreacje? No bez przesady. Jest młoda i piękna mogłaby ubrać coś żywszego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też się podoba, Victoria ostatnio ma same ładne stylizacje

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio Victoria lubuje się w spódnicach tej długości i nie wygląda w nich dobrze, bo skracają jej nogi i wygląda na przysadzistą. Stylizacja podobna do stylizacji Mary z wręczenia nagród pary książęcej, ale na korzyść Mary...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.