Victoria i Daniel z wizytą w szwedzkim radiu

2016/10/19

Svenskdam 

Wczoraj książęca para złożyła niezapowiedzianą w oficjalnej agendzie wizytę w siedzibie Sveriges Radio (szwedzkim radiu).

Expressen 

Celem wizyty było uzyskanie szerszej wiedzy na temat pracy w radiu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Jednym z przystanków była wizyta w Radio P4 Stockholm. Książęca para poznała tam dyrektor Cillię Benko oraz dowiedziała się jak pracuje Svergies Radio, po tym małżonkowie spotkali się z zespołem innowacji.

trafikredaktionen instagram 
Kungahuset Instagram 

Następnie małżonkowie dowiedzieli się więcej o nowych przedsięwzięciach Radio P4 i P5 w Sztokholmie związanych z ciężarówką radiową, która od kilku miesięcy pozwala na nadawanie z praktycznie wszystkich możliwych miejsc w powiecie. Jak donoszą szwedzkie media, książęca para była ogromnie zainteresowana mobilnym przedsięwzięciem i była pod wrażeniem małych przenośnych nadajników, które reporterzy P4 Stockholm wykorzystują do transmisji radiowych i wywiadów. Wizyta zakończyła się w studiu Radiosporten (radio sportowe), gdze małżonkowie przyglądali się jak wygląda transmisja sportowa zza kulis.

15 komentarzy

 1. Victoria pięknie wygląda, zdecydowanie najlepsza stylizacja ostatnich dni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisałaś, że Carl lubi Lekę i Elię a to bujda, bo na ich ślubie go nie było

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To, że nie byli na ślubie nie znaczy, że się nie lubią :) znają się od wielu lat, a to jak są ze sobą blisko to raczej prywatna sprawa. O tym, że Carl Philip i Lekka się znają i są w bardzo dobrych kontaktach wiadomo od wielu lat. Elia i Leka byli zaproszeni na ślub Carla Philipa i Sofii również się nie pojawili, dlaczego? To już inna sprawa i zdecydowanie prywatna.

   Usuń
  2. Dziwne, że się przyjaźnią a na ślubie nie byli:(

   Chyba dlatego, że Leka nie był na ślubie Carla

   Usuń
 3. Mam takie pytanie czy każdy z dzieci Króla i ich małżonków ma auto?

  Masz link do zdjęć aut Vic lub Sof?

  Od kiedy Vic ma prawo jazdy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają prywatne samochody. Sofia po ślubie kupiła samochód ekologiczny, właściwie to ja najczęściej można zobaczyć za kierownicą. Victoria zrobiła prawo jazdy szybko po osiągnięciu pełnoletności jednak rzadko prowadzi ze względów bezpieczeństwa.

   Usuń
  2. Masz link do fotki tego eko auta? Wcześniej miała takie białe, prawda?

   Usuń
 4. Czy możemy się spodziewać niedługo jakichś powodów nowych zdjęć KSIĘCIA Aleksandra, księżniczki Estelle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze w listopadzie publikowane są oficjalne jesienne zdjęcia Estelle, z pewnością będzie tak i tym razem. Nie wiadomo czy Sofia i Carl Philip zdecydują się na takie sesje z synkiem.

   Usuń
 5. Witam,
  księżniczka Victoria wygląda bardzo pięknie w bordowej sukience.
  Razem z księciem Danielem tworzą piękna parę.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.