Zapracowany dzień - nowe zdjęcie Madeleine

2016/10/20


Dzisiaj rano szwedzki Svensk Damtidning opublikował nową "ekskluzywną" fotografię księżniczki Madeleine z mężem i córeczką. Nie wiadomo kiedy została ona wykonana, a zdjęcie ma stanowić zachętę do kupna najnowszego numeru papierowej wersji Svensk Damtidning w której ma znaleźć się więcej zdjęć i informacji.
Jak podał szwedzki magazyn trójka została zauważona w trakcie bardzo zabieganego dnia dla rodziny, która niemal biegiem przemierzała londyńskie ulice. Christopher miał złożyć podanie o nowy paszport, Madeleine odbyć pewne spotkanie nieformalne w związku z pracą, a Leonore miała spędzić kilka godzin w nowym przedszkolu, do którego uczęszcza już w pełnym wymiarze godzin. Rodzice odebrali ją już nieco zmęczoną z przedszkola i szybkim krokiem ruszyli by załatwiać kolejne sprawy.

Photo: svenskdam.se

11 komentarzy

 1. A do jakiego przedszkola ona chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanawia mnie czemu Leonore, która jest już duża nadal chodzi ze smoczkiem i w wózku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Leonore jest śliczna, tylko to źle, że dalej potrzebuje smoczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. scan gazety znalezione na innym bloku
   https://1.bp.blogspot.com/-wjY_sNuXxzg/WAkK3D29oiI/AAAAAAAEC9E/eWqpJQoYZIgeaUOL1SGdprtGIS02fy42gCK4B/s640/G1476983866324607_1.jpg

   Usuń
 4. W wózku bo gnaja po mieście a to być ja szybko zmeczylo , ich też , wózkiem im łatwiej. No i nie zwieje tak łatwo :'). Co do smoczka , cóż , najwyższa pora na pożegnanie...
  Milka

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeleine też długo potrzebowała smoczka o ile się nie myle.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do którego przedszkola chodziła Estelle? http://www.friluftsforskolor.se/aventyret
  czy http://www.forskolan-aventyret.se/ ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy link nie działa, a drugi to nie to. Ich strona internetowa jest obecnie niedostępna, działa tylko strona na Facebooku:

   https://m.facebook.com/Äventyret-182483935107185/

   Usuń
 7. 07:00 9 listopada w nowym kanale Nowa TV

  Paparazzi i rodzina królewska

  OdpowiedzUsuń
 8. A gdzie w tym czasie był Nicholas? Wiadomo, czy ma opiekunkę? Czy to ta sama, którą widziano z Madde w Szwecji?

  P.S. Dla zainteresowanych: torebka Maddie pochodzi ze sklepu ZARA i nadal jest w ofercie, tylko nie w tej wersji kolorystycznej. Przy okazji jej cena nie jest zabójcza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tą samą torebkę i faktycznie jest z Zary. Jakoś nie zwróciłam uwagi że Maddie też ją ma, dopiero po Twoim komentarzu przejrzałam jeszcze raz :D
   Śliczna rodzinka

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.