Księżna Sofia na lunchu w hotelu Diplomat + więcej


Dzisiaj w południe księżna Sofia przybyła do hotelu Diplomat w Sztokholmie aby wziął udział w lunchu z kobietami przedsiębiorcami. Podczas spotkania 12 kobiet, a w śród nich księżna mówiło o przedsiębiorczości i zrównoważonym rozwoju oraz trudnościach jakie spotkały na swojej drodze w rozwoju własnego biznesu czy fundacji. Lunch zorganizowany został przez Veronicę Ericsson Lakso, która osobiście powitała księżną przed hotelem."Jesteśmy bardzo podekscytowani, że była z nami. Jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych kobiet - przedsiębiorców, które tam były, myślę, że wielu poczuło inspirację z jej czynów i słów." mówiła Veronica Ericsson Laakso. Podczas spotkania księżna podzieliła się swoimi doświadczeniami oraz trudnościami jakie napotkała w rozwoju fundacji. 

svenskdam

Sofia miała na sobie nową czarną krótki płaszcz "Elethea" od Teda Bakera.Z kolei wczoraj książęca para spotkała się na Zamku Królewskim z zarządem swojej fundacji. Rozmowy miały charakter typowo roboczy.

12 komentarzy

 1. Oni mają tablety, czy takie większe smartfony?

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie lepszy, naturalniejszy look na spotkaniu zarządu fundacji niż na spotkaniu w hotelu Diplomat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sofia nigdy więcej takiej fryzury, jak na lunchu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyj to chrzest
  https://3.bp.blogspot.com/-i0vMvDH2GBI/V_Kn9dymUsI/AAAAAAAANu4/IgRseBZ6J6EyG1hz6n0CVafyTy8GOz8VwCLcB/s640/chrzciny.png ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Sofia wyglądała świetna i wczoraj i dzisiaj. Na lunchu wygladala świetnie, oby więcej takich stylizacji zdecydowanie w jej stylu bo lubi spodnie i bardzo elegancko. Fryzura świetna, niemal za każdym razem Sofia decyduje się na inną, co bardzo na plus.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czarny płaszcz bardzo mi się podoba, śliczny

  OdpowiedzUsuń
 7. Sofia wygląda tak świeżo na twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Stylizacja z lunchu bardzo przypadła mi do gustu. Szkoda, że nie widać co Księżna miała pod płaszczem.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.