Madeleine na spotkaniu Girls not Brides

2016/11/05


Księżniczka Madeleine po raz kolejny nie próżnuje. Choć nadal nie wypełnia oficjalnych obowiązków zapowiadanych w królewskiej agendzie oddaje się pracy zdala od blasków fleszy. Nie od dziś wiadomo, że właśnie coś takiego najbardziej satysfakcjonuje Madeleine.

Princess Madeleine Facebook 

Wczoraj wieczorem księżniczka wzięła udział w spotkaniu Girls not Brides w Londynie. Wśród zaproszonych znalazła się również księżna Mabel z Holandii, która od dawna wspolpracuje z tą organizacją.

Girls not Brides to globalne partnerstwo ponad 600 organizacji społeczeństwa obywatelskiego z ponad 80 krajów, które zobowiązały się do zakończenia zawierania małżeństw przez dzieci oraz umożliwienie dziewczętom realizację własnych aspiracji.
Członkowie pracują w całej Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Europie i obu Amerykach.Podzielamy przekonanie, że każda dziewczyna ma prawo prowadzić własne życie, które wybiera. Przez zakończenie małżeństw dzieci, możemy osiągnąć bezpieczniejszą, zdrowszą i bardziej dostatnią przyszłość dla wszystkich.

Możemy przeczytać na oficjalnej stronie Girls not Brides


Szwedzkie media bardzo pochwalają działania księżniczki i jej nowy styl pracy. Artykuł Madeleine dla magazynu Time o wykorzystywaniu seksualnym dzieci odniósł ogromny sukces, a praca księżniczki oraz World Childhood Foundation otrzymała ogromny rozgłos nawet na Times Square w Nowym Jorku, gdzie wyświetlano nagranie z nowej aplikacji fundacji.

Tumblr 

10 komentarzy

 1. Dużo osób uważa,że księżniczka Madeleine jest leniwa a tu okazuje się że jest pracowita i nie zależy jej aby wszystkie kamery na nią były zwrócone.D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie, że tak się angażuje i nie szuka poklasku. Bardzo cenię to podejście Madeleine...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt. Szkoda, że tak wielu ludzi ocenia Madeleine, nie znając prawdy

   Usuń
  2. Taka praca liczy się najbardziej. Teraz gdy Maddie jest pełnoetatową mamą, jeszcze bardziej się angażuje.

   Usuń
 3. Lubię styl pracy szwedzkich royalsów. Maddie pracuje jak Victoria- więcej czasu spędza w biurze i na prywatnych spotkaniach niż na mało znaczących otwarciach muzeow, wystaw, wizytach na prowincji. W taki sposób bardziej przysługują się poddanym choć nie powiem, uwielbiam czytać o ich wyjściach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie,
  w pełni zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Jestem pełna podziwu dla księżniczki Madeleine za jej pracę na rzecz zakończenia zawierania małżeństw przez dzieci. Mogę sobie jedynie tylko wyobrazić, jak trudna i skomplikowana jest praca na tym obszarze. Tym bardziej wyrażam szacunek dla księżniczki za jej inicjatywy.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że Madeleine zależy na tym co robi a nie na rozgłosie. I jak widać jednak coś robi a nie siedzi w domu i się leni jak niektórzy sądzą. Za to między innymi właśnie cenie i lubię Maddie.

  OdpowiedzUsuń
 6. To naprawdę niezwykłe, że tak się angażuje, a co więcej nie robi tego dla sławy. Naprawdę ją podziwiam i uwielbiam czytać o jej nowych inicjatywach oraz pracy dla Childhood, zwłaszcza w takich nagraniach jak to można zauważyć, jak wielkie ma to dla niej znaczenie

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie wiedzieć, że Maddie angażuje się w takie sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Miejmy nadzieję, że współpraca z organizacją rozpocznie się na dobre :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.