Nowe zdjecia Leonore i Nicolasa z rodzicami

Svenskdam 

W najnowszym numerze Svensk Damtidning, który właśnie trafił do sprzedaży pojawiły się ekskluzywne zdjęcia książęcej rodziny wykonane podczas wspólnej zabawy i spaceru w Londynie.



Scan from Svensk Damtidning via Svergies Kungahus

Więcej zdjęć: KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK

Ślub księżniczki Madeleine, Tin-Tin w środku, z lewej jej mąż Robin, photo: svenskdam 

Z całą pewnością Madeleine ma podowy do radości, 9 listopada jedna z najlepszych przyjaciółek księżniczki, Tin-Tin Rosén af Burén urodziła zdrowego synka. Tin-Tin ma już córeczkę, Mathilde w wieku Leonore. Wszystko wskazuje na to, że książęce rodzeństwo zyskało nowego kompana do zabawy, szczególnie, że państwo af Burén również mieszkają w Londynie.

***

Pamiętajcie zajrzeć do poprzedniego posta: KLIK

8 komentarzy

 1. Ta przyjaciółka, Tin-Tin a ma jakieś powiązania z Chinami albo Japonią? Przepraszam za to pytanie, ale od razu po przeczytaniu imienia tak mi się skojarzyło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można prosić o link do artykułu o blogu?Nie mogę go nigdzie znależć a chciałabym przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 3. Imię przyjaciółka ma nietypowe :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak miło zobaczyć rodzinkę Madeleine,widać że starają się zapewnić dzieciom normalne dzieciństwo.Nicolas jaki już duży:)D

  OdpowiedzUsuń
 5. Madeleine musi mieć z taką parką sporo roboty. Lepiej dla dzieci, że są w podobnym wieku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że są normalną szczęśliwą rodziną. A mały Nicolas jest śliczny moim zdaniem jestem z najpiękniejszych małych przystojniaków i jaki już jest duży. Leonore też jest piękna przypomina mi małą Maddie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Leonore muszą mieć urwanie głowy. Średnio się patrzy na to, ze jeździ nadal w wózku... o smoczku nie wspomnę, choć teraz jakby już go nie miała. Wytłumaczenie, że Maddie też nie chciała się go pozbyć do mnie nie trafia.

  Tin Tin to imię? Matko... chyba jej rodzice inspirowali się bajką o przygodach Tin Tina haha

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.