Victoria z synkiem na obiedzie

2016/11/05

stooofer instagram

Wczoraj na instagramie pojawiło się nowe zdjęcie Victorii. Niejaki Stefan Persson spotkał księżniczkę podczas lunchu w Hotel Diplomat w Sztokholmie i poprosił o wspólne zdjęcie.
Nie wiadomo kiedy dokładnie zostało ono wykonane i kto oprócz synka, którego możemy zobaczyć z tyłu towarzyszył Victorii. Po kolorze włosów można przypuszczać, że była to jedna z niań rodzeństwa, a dokładnie Adeline Petersson, gdyż australijska niania Estelle zdecydowała się zrezygnować z pracy i wrócić do Australii. Jak wczoraj podały media, opuściła Pałac Haga w ubiegłym tygodniu. Już jutro na blogu znajdziecie dokładniejsze informacje na temat książęcych niań oraz ich pracy dla członków Szwedzkiej Rodziny Królewskiej.

Część z osób twierdzi, że małego księcia mogła trzymać na rękach siostra księcia Daniela, Anna lub jedna z jej córek.

6 komentarzy

 1. Jak to pięknie brzmi "Victoria z synkiem",a dopiero ogłoszono tak długo wyczekiwaną druga ciążę...
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, czy Victoria i Daniel znowu będą szukać angielskojęzycznej niani

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  tak bardzo lubię księżniczkę Victorię. I takie właśnie posty, w których mogę przeczytać o tym, że księżniczka zgodziła się na wspólne zdjęcie, dowodzą tego, jak sympatyczna i miła jest to osoba.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Victoria porusza się z ochroną? Jak to jest w SRK, czy wszyscy mają ochroniarzy, czy zawsze oni im towarzyszą? Zastanawia mnie jak wygląda właśnie takie wyjście na obiad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Victoria, Daniel i Estelle mają ochronę 24 godziny na dobę (tak jak para królewska) Carl Philip i Sofia oraz Madeleine nie mają ochrony, SAPO towarzyszy im tylko podczas oficjalnych wyjść.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.