Aktualizacja: Victoria z wizytą w Böson Idrottscenter + nowe zdjęcie księcia Oscara

2016/11/23


Wczoraj księżniczka Victoria złożyła niezapowiedzianą wizytę w Böson Idrottscenter, gdzie spotkała przedstawicieli  RG Aktiv Rehab.. Spotkanie nie było zaplanowane w oficjalnej agendzie i jak na razie nie wiadomo z jakich powodów księżniczka zdecydowała się na wizytę w centrum. Victoria do oficjalnych obowiązków wróci dopiero we wtorek.

Fundacja księżniczki Victorii wspiera finansowo  RG Aktiv Rehab już od kilku lat. Program promuje aktywne życie niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz uczy różnych dyscyplin sportu oraz chęci odkrywania świata. Podczas spotkania Victoria miała okazję wziąć udział w części ćwiczeń i grać w koszykówkę na wózku inwalidzkim.  


Pojawiło się również zdjęcie księcia Oscara i księżniczki Victorii, która zgodziła się stanąć z fanem do zdjęcia wracając z wakacji na Malediwach w zeszłym tygodniu. Rodzina wówczas siedziała w saloniku podczas postoju na lotnisku w Doha.


17 komentarzy

 1. Jak fajnie znowu ich widzieć! Oscar jest taki uroczy, mały slodziak :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oscar jest przesłodki :) Na tym zdjęciu wcale nie przypomina Estelle, czyżby aż tak się zmienił? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria wygląda wspaniale, a Oscar jest uroczy

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje nowe logo jest śliczne 💕

  OdpowiedzUsuń
 5. Oscar coraz większy.
  P.S. Lotnisko jest w DOHA (Katar) a nie nazywa się Doha ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,
  księżniczka Victoria jest taka roześmiana i pogodna. Nawet, jak ktoś ją fotografuje przez szybę w drzwiach, to pogodnie pozdrawia.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 7. W svensk Dam Pojawiły się nowe zdjęcia z malediw księżniczki i rodziny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Svensk Damtidning promuje nowy numer magazynu artykułem na temat wakacji na Melediwach i zdjęciami, szkoda tylko, że wprowadzają wszystkuch w błąd. Zdjęcia nie są z Melediwów a z Saint Tropez z sierpnia ubiegłego roku. Wszystkie "nowe" zdjęcia znajdziesz w archiwum na moim blogu :)

   Usuń
 8. Zofia i Maddie specjalnie tak razem rechotały na Victoriadagen aby ukryc konflikt:(
  Ja tego nie popieram

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki to ma związek z tym postem? Nie wiem po co ciągle wywlekać swoje zdanie na temat, który został już poruszony wiele razy i moim zdaniem zakończony w poście podsumowującym ich relacje.

   Usuń
  2. Ktoś ma klapki na oczach i pisze swoje wywody. Niestety nikogo to już nie interesuje, musisz zmienić płytę. Przykro mi.

   Usuń
  3. ANONIMOWY 26 listopada 2016 18:42 padłam Hhahahaha trafiłaś w dziesiątkę! Jak widać niektórym nie przetłumaczysz i wariują. Szkoda mi takich ludzi, ale widocznie ktoś nie ma prywatnego życia i tworzy coraz,to nowe historie teraz już spiskowe hahahah. Idiotyzm. Powtórzę to co napisał anonimowy czas zmienić płytę albo lepiej wyjść z domu do ludzi i zacząć swoje życie a nie przeżywać życie innych :)

   Usuń
  4. ANONIMOWY 26 listopada 2016 18:42, KIRI
   To, że ktoś nie lubi Sofii nie oznacza, że nie ma swojego życia!
   Przeżywam swoje życie. To, że skomentowałam coś nie oznacza, że tak nie jest.
   Ty tez komentujesz i to często, więc nie rozumiem twojego problemu i pisania na mój temat (nie znasz mnie)bredni wyssanych z palca.

   Usuń
 9. Marlenko, jak na miejscu Emmy odebrałabyś słowa Carla Philipa, że zanim nie poznał Sofii nie znał magii miłości?
  Dla mnie to równoznaczne z tym, że nie kochał Emmy (a był z nią 10 lat)...
  To było po prostu nie taktowne. Mógł zachować to dla siebie, ale chciał zaimponować Sofii.
  On dla niej zrobi wszystko.

  A ty co myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedział co czuje, rzeczywiście mógł to ująć w lepsze słowa. Nie wiem po co tylko to stwierdzenie, on wszystko robi dla Sofii. Skąd to wiesz? Mieszkasz z nimi? Nie, nie chce być złośliwa w tym momencie.

   Usuń
 10. Marleno myślisz że biuro Sofi będzie odpowiadać na jej życzenia urodzinowe? Bo chce wysłać ale boję się że wyrzuce pieniadze w błoto, bo wysłalam 2 razy list do vic i bez odpowiedzi:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku odpowiadali na życzenia z okazji urodzin Carla Philipa i króla Karola Gustawa, myślę, że warto spróbować. Ja pisalam list do Sofii bez okazji i dostałam odpowiedź, teraz na wszystkie listy odpowiadają do Sofii, w szczególności te bez okazji.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.