Estelle z tatą na meczu

2016/12/05

Svenskdam

Wczoraj wieczorem, zgodnie z planami, książę Daniel udał się na mecz piłki ręcznej kobiet w ramach Mistrzostw Europy pomiędzy Szwecją a Hiszpanią na stadionie Hovet. W sekcji VIPów zasiedli również Premier Stefa Löfven, były premier Ingvar Carlsson oraz Hans Vestberg, były prezes firmy Ericsson, a prywatnie przyjaciel księcia Daniela. Jednak największą furorę zrobiła niespodziewana obecność księżniczki Estelle.

Svenskdam
Svenskdam
Svenskdam
gt.se

Mała księżniczka była bardzo podekscytowana i radosna kiedy przybyła na mecz. Cały czas podjadała popcorn, wymachiwała flagą i śmiała się z żartów taty i Hansa Vestberga. Pod koniec już nieco zmęczona weszła na kolana taty. Jednak nie przysypiała długo, bo już kilka minut późnej Szwecja wygrała mecz 25 do 19 a Estelle już rozbudzona cieszyła się ze wszystkimi wygraną i przybiła piątkę z premierem Löfven.

Svenskdam
Svenskdam
Svenskdam
Svenskdam 

5 komentarzy

 1. fajnie, że Daniel zabiera córkę na mecze :) może kiedyś dołączy do nich Oscar ;)

  zapraszam na blogowaniezk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Estelle z tata śliczny widok, widać zrobiła się z niej typowa córeczka tatusia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie zobaczyć Estelle, to moja ulubiona księżniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wyjście taty z córką.
  Estelle jest bardzo towarzyska i w ogóle nie jest nieśmia.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.