Kuzyni na lunchu - nowe zdjęcie Estelle, Leonore i Nicolasa

2016/12/15


Dosłownie przed chwilą księżniczka Madeleine opublikowała na swoim Facebooku nowe zdjęcie swoich dzieci ze starszą kuzynką księżniczką Estelle! Słodkie zdjęcie dzieci zostało wykonane przy okazji rodzinnego lunchu wczoraj.


Zdecydowanie urocza fotografia, nieczęsto możemy zobaczyć na jednym zdjęciu kuzynki, nie wspominając już o księciu Nicolasie (w końcu to pierwsze wspólne "oficjalne" zdjęcie rodzeństwa od chrztu księcia Nicolasa pod koniec 2015 roku). Naprawdę wspaniale zobaczyć tą uroczą trójkę trzymającą się za rączki.

13 komentarzy

 1. Ojeju!!! Jacy uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nicolas jest piękny, słodki i uroczy :) Uwielbiam Go! i urocza Estelle ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze byłam zdania że Nicolas jest podobny do mamy, na tym zdjęciu wydaje mi się jednak, że to wykapany tata :-)
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Nicolas jaki jest śliczny. A dziewczynki pięknie wyglądały.
  Uwielbiam takie zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcie, na Madeleine zawsze można liczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Leonore i Nicolas jacy są już duzi i śliczni.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mają ubranka bardzo świąteczne i w zasadzie wyglądają jak rodzeństwo.Świetnie,że kuzyni mogli się spotkać,będą wspaniałymi kompanami zabaw.
  Czy to znaczy,żeby Madeleine zostanie w Szwecji na święta?
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jest jeszcze posiedzenie Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk 20 grudnia. Madeleine z dziećmi i w razie możliwości Chris są w Sztokholmie pomiędzy Noblami a posiedzeniem. Nie wiadomo gdzie spędza święta, w ubiegłym roku po posiedzeniu i urodzinach krolowej, które wypadają tego samego dnia udali się na swieta do Anglii. Chociaż spekuluje soe, że będą spędzać święta przemiennie raz w Anglii raz w Szwecji, czyli teraz kolei na Sztokholm. To nie wiadomo, mama Chrisa kilka miesięcy temu zakończyła trwający 20 lat związek i podobno ciężko to przeżywa. Jeśli wierzyć prasie bardzo zbliżyła się teraz do Madeleine z ktorą spędza bardzo duzo czasu od zerwania.

   Usuń
  2. Ooo a z kim mama Chrisa była tyle lat w związku? Czy jej partner/mąż(?) był na ślubie Chrisa i Maddie?
   Swoją drogą prędzej spodziewałabym się, że będzie chciała być z córkami a nie spędzać czas z synową.

   Usuń
  3. To był jej partner, Wolfgang Seybold. Był na ślubie Maddie i Chrisa oraz na chrzcinach Leonore i Nicolasa. Zerwali prawdopodobnie pół roku temu. Eva była w Salzburgu na festiwalu razem z parą królewską, zawsze przybywała tam z partnerem, a tym czasem jego zabrakło. Prawdopodobnie w tamtym okresie zerwali.

   Usuń
 8. Przeurocze świąteczne zdjęcie 😊

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładne zdjęcie, tylko szkoda, że takie rozmazane.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.