Aktualizacja: Victoria i Estelle odbierają drzewka bożonarodzeniowe

2016/12/14


Tak jak przed dwoma lat, księżniczka Victoria wraz z córeczką odebrała dzisiaj drzewka bożonarodzeniowe na Zamku Królewskim. Jak co roku (od 1960 roku) drzewka osobiście dostarczyli studenci Jägmästarprogrammet na Szwedzkim Uniwersytecie Nauk Rolniczych (SLU).


W ubiegłym roku drzewka odebrali książę Carl Philip i księżna Sofia. Dzisiaj ponownie możemy zobaczyć Victorię z córeczką. Mała księżniczka ma na sobie sukienkę swojej mamy z 1984 roku! Z kolei księżniczka Victoria, tak jak w poniedziałek założyła sukienkę od Prady oraz szpilki Acne, tym samym odtwarzając swoją stylizację z odbioru drzewek bożonarodzeniowych w 2014 roku. 

  

Photo: kungahuset 

17 komentarzy

 1. A to taka tradycja że zawsze Estelle z mamą odbierają? Myślałam że może będzie też Oscar ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę nie, rokiem Sofia i Carl Philip odbierali choinki, w tym roku miał być również Daniel i przypuszczano, że będzie i Estelle i Oscar. Daniel ostatecznie się nie pojawił z,powodu innych zobowiązań.

   Usuń
 2. Estelle prześlicznie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A Vic nie miala ost wyjscia? Dzis?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok. To jest w poprzedniej zaktualizowanej notce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Troszkę nie rozumiem dlaczego Estelle ubierają rąk często w ubrania po jej matce albo po Madeleine. Trochę to dziwne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro są w tak dobrym stanie, czemu by ich nie używać ? ;)

   Usuń
  2. A mnie się to właśnie podoba, że Victoria ubiera Estelle w rzeczy po sobie czy np. Madeleine ;)

   Usuń
  3. To prawda, nie domyśliłabym się, że to stare rzeczy

   Usuń
  4. A ja dawno temu, jeszcze jak Madaleine była malutka, czytałam informację, że królowa Silvia jest oszczędna a Madaleine donasza ubranka po starszym rodzeństwie. Wtedy wydało mi się to propagandą (były to lata 80-te)że niby nie tylko w biednej Polsce ale nawet w bogatej Szwecji na królewskim dworze tak się dzieje. A teraz widzę, że to chyba taki zwyczaj tam panuje.

   Usuń
 6. Mam pytanie, przepraszam tylko, że nie na temat: Na początku września, wysłałam list priorytetem do SRK z życzeniami z okazji chrzcin księcia Alexandra, odpowiedzi jeszcze nie dostałam, czy jest możliwość, że ją jeszcze dostanę i czy oni odpowiadają na wszystkie listy czy może tylko te co im się spodobają?
  Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciezko stwerdzic, rzeczniczka dworu napisała w oświadczeniu, że starają się odpowiadać na większość listów. Z tego co wiem rzeczywiście nie każdy otrzymał odpowiedź.

   Usuń
 7. Bardzo ciekawa tradycja.
  Mam nadzieje, że za rok zobaczymy Oscara, albo Królową z wnukami :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.