Rodzina królewska na pogrzebie

2017/01/20


Dzisiaj około godziny 14.00 para królewska, Księżniczka Madeleine, księżniczka Birgitta, księżniczka Christina i Tord Magnuson pojawili się w Oscarskyrkan na pogrzebie przyjaciela rodziny i znanego w Szwecji finansisty, Ulga Dinkelspiel.
Dinkelspiel zmarł 9 stycznia i był wieloletnim przyjacielem rodziny królewskiej. Ponadto księżniczka Madeleine jest najlepszą przyjaciółką Elle Dinkelspiel, żoną Jana najmłodszego syna zmarłego. Księżniczka Birgitta przybyła na pogrzeb tylnym wejściem i nie została sfotografowana.
Photos: Svenskdam

7 komentarzy

 1. Wiem, że to trochę nie na miejscu, ale Madeleine wciąż zaskakuje mnie swoim wyglądem. Jest taka śliczna. Nawet w czerni jej do twarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam napisać coś podobnego :)

   Usuń
  2. O tym samym pomyślałam.

   Usuń
  3. Nie mogę się napatrzeć, zwłaszcza na zdjęcie 5 od góry. Przepiękna kobieta.

   Usuń
 2. Ja również uważam,że księżniczka Madeleine pięknie wygląda :)DW

  OdpowiedzUsuń
 3. Maddeleine wygląda pięknie <3 Ponadto wydaje mi się, że jeszcze schudła.
  Wiadomo z jakiego powodu Birgitta weszła do kościoła tylnym wejściem? Bardziej bym się spodziewała, że Christina, która jest chora przybędzie w taki sposób.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.