Victoria i Daniel z wizytą w Husby + Stylizacja miesiąca: grudzień

2017/01/03


09 grudnia, księżniczka Victoria i książę Daniel odwiedzili szkołę, Husby na przedmieściach Sztokholmu, która realizuje projekt "Witamy w Szwecji". Projekt ten jest wspierany przez Fundację pary książęcej i oferuje pomoc w integracji zagranicznych studentów, przybyłych do Szwecji.


***


Dzisiaj dotarła do mnie wspaniała niespodzianka od Kasi, masa pocztówek z SRK oraz duński magazyn z podsumowaniem roku i kalendarz z DRK :) Bardzo dziękuję, za wspaniałą przesyłkę.
Przed samymi świtami dotarła do mnie również kartka z życzeniami świątecznymi od Asi, za którą również z całego serca dziękuję.

***

Księżniczka Victoria 

1
2

3
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
 13
 14
 15
 16
 17
18

Księżna Sofia

1
2
3
4
5
6
7

Księżniczka Madeleine

1
2
3
4
5

5 komentarzy

 1. Wkradł się błąd w ankiecie, bo Madeleine występuje dwa razy. U Vic pozycja 3 i 4 to nie ta sama sukienka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, druga ankieta dotyczy Sofii, niestety nie mogę już tego zmienić bo pod oddaniu pierwszego głosu wprowadzenie zmian jest zablokowane. Co do Victorii to stylizacje z różnych dni i wyraźnie widać inne buty :)

   Usuń
 2. Te pocztówki są śliczne :) Jak byłam w wakacje w Szwecji to je widziałam w punkcie z pamiątkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałą przesyłkę dostałaś, piękne pocztówki.

  Kiedy przeglądałam zdjęcia, to zwróciłam uwagę na to, że Victoria wygląda coraz lepiej. Mam wrażenie, że od ślubu, a szczególnie od narodzin dzieci kwitnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny prezent- pocztówki tov prawdziwy skarb.
  Vic i Madeleine mają najpiękniejsze kreacje z Nagród Nobla,natomiast Sofia najbardziej podobała mi się w burgundowej sukni.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.