Nowe zdjęcia Madeleine i Christophera z dziećmi+ więcej

2017/02/01


W sieci pojawiły się nowe zdjęcie książęcej rodziny zrobione w styczniu w Londynie. Nie wiadomo kiedy dokładnie zostały wykonane te zdjęcia.

Kilka dni temu w Szwecji wybuchła burza, kiedy Giancarlo Giammetti, przyjaciel Madeleine i Chrisa, a tym samym partner Valentino opublikował na swoim instagramie zrzut ekranu z prywatnego konta Christophera w którym mąż księżniczki wyraża swoją opinię o Donaldzie Trumpie. Christopher jak i Madeleine mają prywatne konta na instagramie, gdzie obserwują ich tylko najbliżsi znajomi i przyjaciele. Giammetti udostępnił post Christophera na swoim oficjalnym koncie, gdzie obserwuje go 339 tysięcy osób. Słowa, które zamieścił Chris były jego prywatną opinią, która nie miała dotrzeć do mediów, a sam O'Neill nie spodziewał się, że ktoś udostępni jego post, szczególnie, że obserwują go sami zaufani przyjaciele. Najwidoczniej Giammetti w pełni zgadza się ze słowami Christophera skoro nie mógł się powstrzymać. Sprawa wywołała nie mały skandal, jednak w większości ludzie poparli O'Neilla zgadzając się z tym co napisał.

10 komentarzy

 1. Publikowanie wypowiedzi z prywatnego konta to chamstwo... Znalazł się przyjaciel...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, a wiesz może jakimi wózkami (wózkami jakich firm) woza swoje dzieci szwedzcy royal'si?
  Świetny blog:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To co zrobił jego przyjaciel było bardzo nie na miejscu, gdyż wie o pozycji Chrisa, z drugiej strony trudno się nie zgodzić z tym co Chris napisał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjaciel zachował się okropnie, a ja wolę nie znać zdania royalsów odnośnie polityki czy innych drażliwych spraw społecznych,bo po prostu część straciła by w moich oczach,a inna zyskała.Wolę więc nie wiedzieć,bo inaczej od polityki nie odpoczełabym nawet w monarchii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chris właściwie nie jest Roysalsem tylko mężem Maddeleine z uwagi na to, że nie przyjął tytułu, więc nie wiem o co ta afera.

   Usuń
 5. hmmm Leonore taka duża i nadal jeździ w wózku? troszkę to dziwne wg mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja córka w maju skończy 3 latka i jak gdzieś dalej idziemy to jedzie wózkiem :)

   Usuń
  2. Ale wy się czepiacie rodziny Maddie. Praktycznie pod każdym postem o niej.

   Usuń
 6. Ja zgadzam się z Trumpem, ale nie widzę problemu by Chris wyraził swoje zdanie, tym bardziej, że oficjalnie jest osobą prywatną, a nie członkiem SRK.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śnilo mi się dzisiaj, że Maddie była w ciąży z bliżniakami :P
  Ach te moje sny :P

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.