Sofia i Carl Philip na kolacji + stylizacja miesiąca

2017/02/19


Wczoraj rano w sieci pojawiły się nowe zdjęcia książęcej pary, która postanowiła spędzić piątkowy wieczór z przyjaciółmi. Wraz z dwiema innymi parami małżonkowie spędzili wieczór w Teatergrillen na Stureplan w centrum Sztokholmu, gdzie zjedli kolację.
Jak donoszą świadkowie Sofia i Carl Philip spędzili cały wieczór siedząc bardzo blisko siebie w doborowych nastrojach. Książęca para rozmawiała nie tylko z przyjaciółmi, ale również z innymi gośćmi restauracji, którzy byli bardzo zainteresowani członkami rodziny królewskiej. Około północy pary pożegnały się przed restauracją i wróciły do domu.Co ciekawe książęcej parze towarzyszył ochroniarz, jakiś czas temu względy bezpieczeństwa zostały zaostrzone i jak widać teraz również książęca para ma swojego ochroniarza, nie wiadomo czy jest to jeden z ochroniarzy należących do SAPO, czy para sama zdecydowała się wynająć ochronę.

expressen

***

Księżniczka Victoria

1
2
3

Księżna Sofia

1
2

Księżniczka Madeleine

1
2

6 komentarzy

 1. Moze po prostu boja sie arabów. Teraz strach na ulice w sztokholmie wyjsc bo jakis z nozem cie zaatakuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze,że mają ochronę,w końcu to książęca para.
  Wybór bardzo ubogi,ale przyszłe miesiące na pewno okażą się lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. w styczniu księżniczki miały wyjątkowo mało wyjść i stylizacji ale po pracowitym grudniu zasłużyły na wypoczynek

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze, że Carl Philip i Sofia mają ochronę, tak powinno być. Przecież mogą być celem ataku albo porwania

  OdpowiedzUsuń
 5. sofia zawsze szuka wzrokiem kamer/aparatów

  OdpowiedzUsuń
 6. To samo mialam napisać Anonimowy19 lutego 2017 13:38 :)
  Niestety mowia o tym wszyscy, tylko nie Ci co powinni i roboa dobrą minę dovzłej gry i muszą udawać, że tak trzeba. Gdyby Król nie godził się na taką politykę to może coś by się zmieniło. A tak strefy non go się poszerzają...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.