Sofia i Carl Philip w Jakten på likes

2017/02/01

Kungahuset 

Dzisiaj o 16.00 udostępniony został pierwszy podcast fundacji pary książęcej. Wywiadu udzielili w nim oczywiście książę Carl Philip i księżna Sofia, planowane są kolejne części "Jakten på likes",  jak na razie nie wiadomo kogo zdecyduje się zaprosić książęca para i zarząd fundacji.

W trakcie rozmowy małżonkowie mówili oczywiście o cyberprzemocy i zastrszaniu w internecie. Podcasty fundacji mają uświadamiać dorosłych o social mediach oraz dzieci i młodzież o zagrożeniach jakie tworzy internet.


Podcast został nagrany przed kilkoma dniami, z kolei dzisiaj książęca para postanowiła odbyć niezapowiedziane w oficjalnej agendzie spotkanie i opowiedzieć o swoim nowym programie w siedzibie Kodcentrum w Sztokholmie.

Aktualizacja niedługo!

6 komentarzy

 1. Miło zobaczyć w nowym roku parę książęcą i to na takich spotkaniach.
  Te dwie bluzki są śliczne,ale wolałabym ostatnią nie z tymi okropnymi i za szerokimi spodniami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie jakby za długie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu nie opisałaś pobytu Sofii a Afryce?? W necie już dawno są fotki...

  Potem będą pretensje, że ktoś zwraca ci uwagę. Ciebie można przecież tylko chwalić, bo jak nie to wyrzucasz z bloga. Mam nie wchodzić- mogę nie wchodzić. To naprawdę przykra postawa:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacznijmy od tego, że tak naprawdę nie są to nowe zdjęcia. Nie wiem dlaczego wszyscy uderzyli, że to fotografie ze stycznia. Gdyby to rzeczywiście były nowe zdjęcia już dawno byłyby na blogu. Ponieważ jestem chora dzisiaj nie będzie postów, możliwe, że w poniedziałek będzie post z masą nowych/starych zdjęć. Trochę cierpliwości. A jeśli widzicie jakieś fotki, które są dla was nowe, a nie ma ich na blogu zawsze możecie podesłać linki, akurat do tego od samego początku istnienia bloga zachęcam :) ponadto dobrze wiesz co napisałam jakiś czas temu. Teraz jest mnie na blogu mniej z powodu sesji, więc nie zawsze wszystko jest na bieżąco, chociaż bardzo bym chciała. Zazdroszczę jeśli masz całe dni wolne i tylko śledzisz życie rodziny królewskiej, też bym tak chciała :) ponadto nigdy nie wyrzuciłam Cię z bloga, podałam tylko propozycje, jeśli wkurza Cię wchodzemie tutaj to nie wchodź, po co tracić na to czas? I tworzyć swoje wersję mojego zachowania i mojej postawy.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Ciekawe czy przeinaczanie Twoich wypowiedzi to nowe hobby tego anonima :} to daje mu jakąś chorą satysfakcję, żeby tylko znaleźć okazję do doczepienia się i dowalenia. Co za dziecinada. Czekam na post ze starymi/nowymi zdjęciami :}

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.