Estelle z tatą na meczu + Leonore i Nicolas z rodzicami w parku

2017/04/03


iltalehti.fi

Dzisiaj w sieci pojawiły się nowe fotografie trójki królewskich wnuków. Wczorajsze popołudnie najstarsza z piątki, księżniczka Estelle spędziła z tatą na meczu, z kolei jej kuzynka i kuzyn w Londynie zostali zauważeni podczas zabawy w jednym z londyńskich parków.


vk

Nie od dziś wiadomo, że książę Daniel jest wielkim fanem AIK, który wczoraj grał mecz z BK Häcken. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a Estelle w jego trakcie znajdowała sobie różne zajęcia od zajadania popcornu, krótkie gry na tablecie, po zagadywanie taty. W tym tygodniu książę Daniel ma zaplanowany szereg spotkań. Z kolei Victoria jest regentką, jako, że para królewska rozpoczęła dzisiaj kilkudniową wizytę w Brazylii. Zobaczymy ją dopiero 7 kwietnia, najpierw przyjmie na audiencji prezydent Wietnamu a późnej spota się z ambasadorem Japonii w Szwecji w związku ze zbliżającą się podróżą. W przyszłym tygodniu rodzina królewska rozpocznie przerwę Wielkanocną, która potrwa do 18 kwietnia (również w tym dniu księżniczka Victoria rozpocznie wizytę w Japonii).

iltalehti.fi
vk
vk
vk
O ile w Szwecji daleko do cieplejszych dni, o tyle w Londynie zawitała wiosna i księżniczka Madeleine z mężem postanowiła spędzić czas z dziećmi na świeżym powietrzu jednym z parków. Osobiście patrząc na zdjęcia nie mogę się nadziwić jaki duży jest już Nicolas i jak bardzo podobny jest do swojej starszej siostry!
Rodzina powinna przylecieć do Szwecji w połowie miesiąca tak, aby 30 kwietnia wziąć udział w urodzinach króla. Możliwe, że w Szwecji będą już wcześniej żeby świętować pierwsze urodziny księcia Alexandra.

8 komentarzy

 1. Słodkie zdjęcia :)Nicolas już taki duży

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ urocze Szkraby.:) Z prawdziwą przyjemnością patrzy się na te fotki.:))

  OdpowiedzUsuń
 3. na prawdę nie wiem kiedy te dzieci tak urosły. Pamiętam narodziny i Leonore i Nicolasa tak świetnie jakby to było wczoraj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem kiedy te dzieci tak urosły. Pamiętam narodziny Leonore i Nicolasa jakby to było dosłownie wczoraj

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że wszyscy dobrze się bawili.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,
  księżniczka Estelle prawdopodobnie będzie fanką sportów. Księżniczka Leonore i książę Nicolas wspaniale bawią się z rodzicami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chris jest zawsze zadowolony kiedy są z nim Maddie wraz z dziećmi :) Miło popatrzeć.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.