Uroczystości upamiętniające ofiary ataku terrorystycznego

2017/04/10


Dzisiaj w południe rodzina królewska wzięła udział w uroczystościach upamiętniających ofiary piątkowego ataku terrorystycznego. Uroczystość rozpoczęła się od minuty ciszy, następnie swoje przemówienia wygłosili przedstawiciele rządu i parlamentu.

Po zakończeniu uroczystości rodzina królewska spotkała się z służbami pracującymi na miejscu ataku terrorystycznego, aby podziękować za ich pracę i podnieść ich na duchu.

8 komentarzy

 1. Dlaczego nie wyświetla się moja lista blogów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia tak na przyszłość: nie śmiejemy się na pogrzebach, minutach ciszy itp.
  https://4.bp.blogspot.com/-cCkqQoaGMKA/WOtx5iiaMvI/AAAAAAABWl4/ph5p2GKUjyYYZaw-AGZV9dptxiFiSkY_wCLcB/s595/Swedish-Royals-5.jpg

  To już nie pierwszy raz.. Nie wypada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze to nie jest nawet uśmiech, tylko Sofia po prostu otworzyła ustawy żeby coś powiedzieć. Po drugie to moment rozmowy z policją podczas, której rodzina królewska dziękowała służbą za sprawne działanie. Nawet król uśmiechał się delikatnie do tych ludzi. Jak najbardziej wypada w takim momencie. To nie była minuta ciszy ani pogrzeb, było już dawano po tym.

   Usuń
  2. Było już dawno po minucie ciszy. Ale argument. W takiej sytuacji, na całej uroczystości należy zachować powagę!

   Usuń
 3. Smutek,smutek...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wyglądały te uroczystości?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tak dalej będzie, to jeszcze nie raz ludzie będą upamiętniać ofiary zamachów :/

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.