Victoria na spotkaniu Royal Patriotic Society

2017/04/25


Wczesnym wieczorem księżniczka przybyła do Riddarhuset, aby wziąć udział w dorocznym spotkaniu Kungl. Patriotiska Sällskapet (Royal Patriotic Society).Podczas spotkania Następczyni Tronu wręczyła medale towarzystwa handlu i przemysłu.Pierwsze zdjęcia

10 komentarzy

 1. Jak się ma dobrze ułożone życie małżeńskie i rodzinne, kiedy człowiek wyrósł w pełnej, kochającej się rodzinie, ma z czym iść do świata, do innych ludzi. Księżniczka Wiktoria jest tego przykładem, emanuje od niej taka radość życia i entuzjazm, aż chce się na nią patrzeć, a co już mówić o takim zwykłym obcowaniu. Po prostu spełniona kobieta, pewna siebie, ale nie wyniosła, najpierw kobieta a potem dopiero księżniczka. To samo można powiedzieć o wszystkich członkach SWK. Szkoda tylko, że Szwecja ma się ku upadkowi, szkoda przyszłego pokolenia, które już nie będzie pewnie miało dla kogo "panować".

  OdpowiedzUsuń
 2. Znów nie wyświetla się Lista moich blogów :/
  Victoria prezentowała się dziś ślicznie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna sukienka, Vic do twarzy w ciemnoniebieskim.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna suknia, przypomina troszkę suknię Victorii z Nobli z 1995.

  OdpowiedzUsuń
 5. A z Carlem nie mieli mieć dzisiaj jakiegoś wyjścia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Victoria nie. Sofia i Carl Philip mieli spotkanie zarządu swojej fundacji, ale dwór nie udostępnił zdjęcia.

   Usuń
 6. Suknia ma ładny kolor i to tyle. Victorie postarzyła fryzura.

  OdpowiedzUsuń
 7. Księżniczka wygląda pięknie w tej sukni i w tym kolorze. Dla mnie księżniczka jest uosobieniem mądrości, piękna i ciepła.
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.