Książę Carl Philip i księżna Sofia z synkiem na spacerze

2017/05/27


Książęca rodzina cieszyła się wczoraj ciepłym popołudniem na wyspie Djurgarden. Już niedługo będzie to ich stały adres zamieszkania, a tymczasem po dopatrzeniu ostatnich aspektów przeprowadzki Sofia i Carl Philip zabrali synka, księcia Alexandra i swojego pieska, Siri, na spacer w okolicach Villa Solbacken.
Jak podaje Expressen, w ciągu dnia pod domem rodziny kręciło się wiele samochodów i ciężarówek, najprawdopodobniej przewożących rzeczy książęcej rodziny z Sjöpaviljongen (domu Sofii i Carla Philipa znajdującego się na terenie Pałacu Drottningholm). Przeprowadzka postępuje stopniowo i jeszcze przed rozpoczęciem lata książęca rodzina zamieszka w swoim domu.

Photos: Expressen

Tumblr

W poniedziałek wizytę w Szwecji rozpoczną księżna Mary i książę Frederik. Od dawna wiadomo, że duńskiej parze książęcej będą towarzyszyć Victoria i Daniel, jednak dopiero teraz potwierdzono, że książę Carl Philip i księżna Sofia dołączą do reszty rodziny na lunchu z duńskim następcą tronu i jego żoną, 30 maja.

4 komentarze

 1. Świetnie razem wyglądają. Sofii już widać brzuszek.

  OdpowiedzUsuń
 2. a możliwa jest ich obecność podczas powitania pary?
  tak jak podczas wizyty np. prezydenta Chilii? czy wtedy takie powitanie jest wpisywane w ich kalendarz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest wizyta państwowa, nie będzie ani powitania ani bankietu. Jest to podróż ekonomiczna, Victoria i Daniel będą towarzyszyć parze książęcej podczas spotkań. Mary i Frederik spotkają się z para królewską i Sofia oraz Carlem Philipem dopiero kończąc wizytę podczas lunchu.

   http://www.swedish-princesses.pl/2017/03/victoriadagen-2017-program-wizyty-mary.html

   Program wizyty automatycznie zależy od jej statusu. Gdyby była to wizyta państwowa rodzina królewska witałaby gości w Royal Mews, a wieczorem odbyłby się bankiet. Sofia i Carl Philip wzięliby w czymś takim udział, tak jak i reszta rodziny królewskiej.

   Usuń
 3. Bardzo się cieszę,że także Sofia spotka się z Mary.Będzie okazja do porównywania stylizacji księżnych :)
  Pewnie już się nie mogą doczekać jak zamieszkają we własnym domu,urządzonym tak jak chcą .Lepiej będzie wychowywać dzieci z dala id zgiełku miasta. Widzę ze zdjęć,że wokół jest pełno zieleni.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.