Księżniczka Victoria na "Fishing Dialogue - Keystone Dialogue 2" + więcej

2017/05/15

Svenskdam

Na krótko przed godziną 9.00 rano księżniczka Victoria przybyła do siedziby Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk, aby wziąć udział w spotkaniu na temat ochrony wód i ryb. Jest to kontynuacja spotkań na Malediwach z listopada ubiegłego roku, w których Victoria brała czynny udział.


Svenskdam

Następczyni Tronu wygłosiła przemówienie oraz miała okazję zapoznać się z ośmioma największymi na świecie firmami sprzedającymi owoce morze. Do tych przedsiębiorstw zostanie wystosowane wspólne oświadczenie mówiące o zaniepokojeniu obecnym stanem mórz i oceanów oraz informujące o krokach, które należy podjąć, aby poprawić kondycję wód.

Svenskdam

Na dzisiejsze spotkanie Victoria wybrała nowy komplet od J. Lindeberg. Już jutro z samego rana pojawi się na drugim dniu konferencji.


Z kolei wczoraj wieczorem Victoria i Daniel bawili się wspólnie na 40 urodzinach Leonie Persson. Victoria i Leonie znają się od dzieciństwa i chodziły razem do tej samej klasy. W 2002 roku Vickan była honorowym gościem na ślubie przyjaciółki z bilionerem i prezesem H&M, Karlem-Johanem Perssonem.  A późnej została matką chrzestną ich najmłodszego  dziecka. Podczas imprezy grał jednej z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów w Sztokholmie, Tom Henri, który udostępnił kolaż zdjęć z książęcą parą podczas zabawy z podpisem "to był zaszczyt ponownie grać dla dziedzicznej księżniczki Victorii i księcia Daniela ostatniej nocy". Na imprezie wystąpił również chór gospelowy, który zaśpiewał "Happy Birthday", jak twierdzą artyści występ chóru bardzo spodobał się przyszłej królowej, która cały czas tańczyła i klaskała.

11 komentarzy

 1. Victoria pięknie wygląda, do twarzy jej w białym, bardzo do niej pasuje

  OdpowiedzUsuń
 2. A moze napisalabys post o przyjaciolkach i przyjacielach Victorii, z kim utrzymuje staly kontakt, czym sie zajmuja?

  OdpowiedzUsuń
 3. Śmieszne szpilki. Od zewnątrz zabudowane, od wewnątrz częściowo odkryte.

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria wygląda cudownie kolejna świetna stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 5. Vic wyglada świetnie jak zawsze;)
  Czy pojawi sie post o stylizacjach pań na obchodach urodzin pary królewskiej z Norwegii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 100% będzie jutro, złapałam małe opóźnienie, ale post jest prawie gotowy ;)

   Usuń
 6. Mam pytanie.
  Czy jak Victoria zostanie królową daniel będzie maił tytuł króla czy księcia małżonka i od czego to zależy? Bo wiem że żony królów zazwyczaj mają tytuł Królowej jak np.Królowa Sylvia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie księciem małżonkiem. Mężczyźni będący małżonkami monarchów - królowych, nie mogą nosić tytułu króla. W niektórych kulturach możnaby wówczas uznać, że mężczyzna jest ważniejszy od kobiety chociaż to ona jest panującym monarchą. Dlatego też mąż królowej Elżbiety II jest księciem małżonkiem, czy książę Henrik, mąż królowej Małgorzaty II. Wywodzi się to z przekonania, że naturalnie mężczyzna jest przywódcą i dowodzi. Kobiety najczęściej noszą tytuły królowych, a właściwie tytuł takie królowej to królowa małżonka, jednak przyjęło się nazywanie w skrócie tylko królową.

   Usuń
 7. Księżniczka Victoria prezentuje się bardzo profesjonalnie i do twarzy jej w takich jasnych kolorach.
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 8. Kostium z porannego spotkania bardzo ładny, a Victoria wygląda w nim bardzo szczupło. Czy mi się wydaje, czy ostatnio straciła na wadze?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.