Program o księżniczce Victorii + koncert KISS

2017/05/11

Svenskdam

Wczoraj wieczorem SVT ujawniło, że jest w trakcie kręcenia programu o 40 latach życia księżniczki Victorii! Specjalny film zostanie wyemitowany 14 lipca o 20.00. Claes Elfsberg w ubiegłym roku stworzył program poświęcony królowi, tym razem przyszła okazja na przyszłą królową.

Dziennikarz spotkał się z Victorią już dwa razy, jednak to nie koniec kręcenia programu, Elfsberg spotka się jeszcze z innymi członkami rodziny przyszłej królowej. Wszystko wskazuje na to, że w programie pojawią się również wypowiedzi księżniczki Estelle! Na pytanie, czy dziennikarzowi udało się przeprowadzić rozmowy ze wszystkimi członkami rodziny Victorii odpowiedział wymijająco, że książę Oscar ma zaledwie roczek, więc nie możliwe było przeprowadzenie wywiadu z całą rodziną. Według Elfsberga księżniczka Victoria po raz pierwszy otworzyła się tak bardzo przed mediami i opinią publiczną. Program tworzy osobisty wizerunek przyszłej królowej. Księżniczka opowie w nim o anoreksji i problemach sprzed lat oraz szczęśliwym małżeństwem i rodzicielstwie. Zdjęcia robiono w Pałacu Haga oraz jego ogrodach.

Tumblr

Z kolei w minioną sobotę Victoria i Daniel zabrali córeczkę na koncert amerykańskiego zespołu rockowego KISS! Najwięcej uwagi przyciągnęła księżniczka Estelle umalowana na Paula Stanley'a.

Twitter

Już za kilka godzin Victoria i Daniel z powrotem będą w domu, z pewnością stęsknili się za dziećmi po dwóch dniach nieobecności. Obecnie książęca para z rodziną przebywa na obiedzie w rezydencji księżniczki Desiree. Bowiem o godzinie 14.00 miał miejsce pogrzeb jej męża, o którym możecie przeczytać w poprzednim poście.

6 komentarzy

 1. Super wiadomość mam nadzieję że da radę obejrzeć gdzieś ten program z angielskimi napisami bardzo jestem ciekawa co Estelle mówiła o mamie

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  księżniczka Estelle wygląda świetnie i widać, że bawiła się super z rodzicami na koncercie.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że dziewczynki nie wiedzą co znaczy znak, który pokazują.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.pomponik.pl/plotki/news-ksiezna-sofia-jest-w-ciazy-wielka-radosc-na-krolewskim-dworz,nId,2392835

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.