Rodzina królewska na pogrzebie barona Niclasa Silfverschiöld

2017/05/11

Svenskdam

Dzisiaj o 14.00 para królewska, księżniczka Victoria i książę Daniel, książę Carl Philip i księżna Sofia, księżniczka ​Birgitta, księżniczka Margaretha (siostry specjalnie przyleciały na pogrzeb) oraz księżniczka Christina wraz z mężem Tordem Magnusonem, przybyli na pogrzeb Barona Niclasa, męża księżniczki Desiree.

Svenskdam
Svenskdam
Svenskdam


Norweską Rodzinę Królewską reprezentuje księżniczka Martha Louise, z kolei duńską rodzinę królewską księżniczka Benedikte z synem Gustavem. Na miejscu jest również Madeleine Kogevinas z partnerem. Księżniczka Desiree przybyła na pogrzeb jako ostatnia wraz z najbliższą rodziną.

Jak podaje szwedzki Expressen, para królewska, dziedziczna para książęca, para książęca i księżniczka Martha Louise przybyli na ceremonię pogrzebową prosto z Norwegii specjalnym busem. Pogrzeb odbywa się w kościele Erska w Sollebrunn. Po ceremonii odbędzie się obiad w Koberg, rezydencji księżniczki Desiree i jej zmarłego męża.

Svenskdam

Jest to pierwsza, od bardzo dawna, okazja do zobaczenia księżniczki Chrsitiny. Jak potwierdziła rzeczniczka dworu w drugiej połowie kwietnia Pani Magnuson przeszła przeszczep komórek macierzystych. Księżniczka Madeleine wraz z dziećmi towarzyszy mężowi w podróż do USA. Jak podały media od kilku tygodni przebywają na Florydzie, gdzie O'Neill prowadzi interesy.

10 komentarzy

 1. Marleno widzialas nowe zdj Vic,Daniela i Estelle z tego koncertu heavy metalowego? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sofia ma już duży brzuszek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na obchodach w Norwegii aż takiego nie miała. Dziwne.

   Usuń
  2. Co jest w tym dziwnego, że brzuszek inaczej wygląda, kiedy Sofia założy inny fason ubrania? To normalne i logiczne, że brzuszek inaczej wygląda w obcisłej sukience teraz, a inaczej wyglądał w kreacjach odcinanych pod biustem w trakcie bankietów, a już na pewno w porcie w bardzo prostym swetrze. Osobiście myślałam po tamtych stylizacjach, że brzuszek jest większy niż się ostatecznie okazało.

   Usuń
 3. Najpierw impreza, potem pogrzeb. Cóż, takie jest życie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po dwóch dniach zabawy,przykre wydarzenie:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy baron umarł? Czemu tak późno pogrzeb?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmarł 11 kwietnia. Nie wiadomo czemu pogrzeb był teraz, miał on charakter prywatny, więc takie informacje nie są podawane. Możliwe, że chodziło po prostu o zgromadzenie wszystkich najbliższych w jednym miejscu, kwiecień był bardzo zapracowany dla króla i jego rodziny, księżniczka Christina przeszła przeszczep komórek macierzystych, Margaretha i Birgitta nie mieszkają w Szwecji a są już w podeszłym wieku.

   Usuń
  2. Niby takie "przeczekanie" tylko ze względu na Króla to absurd, ale pewnie tak jak piszesz złożyło się na to wiele czynników, a najmłodsza siostra na pewno chciała być obecna. Swoją drogą to po przeszczepie szybko ją wypuścili. Czasem czeka się ponad miesiąc.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.