Królewska biżuteria: Queen Silvia's Ruby Diamond Set

2017/07/27


Nadszedł czas na mniej znaną biżuterię. Rubinowy komplet składający się z kolczyków, oszałamiającego naszyjnika, bransoletki i pierścionka. Komplet składa się z rubinów i diamentów osadzonych w złocie.  Historia tego kompletu nie jest znana, komplet należy do prywatnej kolekcji królowej. Najprawdopodobniej otrzymała go przed laty jako prezent od Sułtana Brunei. Chociaż królowa uwielbia rubiny ten garnitur biżuterii nosi bardzo rzadko. Najwięcej uwagi przykuł w 2016 roku w Niemczech, kiedy Monarchini odbierała statuetkę Bambi.

13 komentarzy

 1. Chyba w 2016 roku 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Artykuł ciekawy (jak zawsze z resztą :) ) ale ten rok 2066 :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,
  bardzo podoba mi się pomysł prezentowania mniej popularnej biżuterii przez członkinie szwedzkiej rodziny królewskiej. Ten zestaw jest piękny.
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 4. Naszyjnik okazały, ale brzydki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny artykuł. Kiedy ukarze się artykuł o Chrisie miał być w lipcu a już zostało tylko kilka dni lipca, czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda zostało tylko kilka dni do końca miesiąca, jednak się jeszcze nie skończył. Tak jak obiecałam będzie w tym miesiącu :)

   Usuń
 6. Królowa Silvia przepięknie.Pełna klasa

  OdpowiedzUsuń
 7. Akurat z wszystkich kamieni moim zdaniem rubiny są najmniej ładne,ale robią wrażenie. Wydaje mi się,że pasowałyby do ciemnych włosów Sofii,ale w mniejszej wersji: )

  OdpowiedzUsuń
 8. Super artykuł jak każdy z tego cyklu. Wszystkie czytam i czekam na jeszcze więcej postów o biżuterii. Dziękuję za czas włożony w przygotowanie ich.

  OdpowiedzUsuń
 9. Będziesz tłumaczyć/zamieszczać cytaty z programu o Victorii, który został wyemitowany w jej urodziny?

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny komplet uwielbiałam rubiny <3

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.