Nowe/stare zdjęcia księżniczki Victorii i jej rodziny + więcej


Znany szwedzki fotograf Paul Hansen, autor zdjęć do książki Vart brollop podzielił się na swoim instagramie "nowymi" zdjęciami księżniczki Victorii. Zdjęcia zostały wykonane przed siedmioma laty właśnie do tej książki. Raz na jakiś czas fotograf publikuje dotąd niewidziane fotografie z przygotowań ślubnych, samego ślubu czy sesji go poprzedzających. 


Całą serię fotografii zza kulis królewskiego ślubu publikowałam tutaj: KLIK.
Poniżej Następczyni Tronu wraz z siostrą: W sieci pojawiło się również zdjęcie z kwietnia wykonane w Parku Haga. Możemy na nim zobaczyć Victorię z córeczką na rowerze.


Wczoraj, król zabrał swojego syna, dwóch zięciów oraz księżniczkę Estelle i księcia Oscara na rejs jachtem po jeziorze. Było to z pewnością wspaniałe urozmaicenie dla dzieci. Jak twierdzą świadkowie Estelle świetnie się bawiła i cały czas była uśmiechnięta. W ubiegłym roku królowa Silvia zdradziła, że Estelle spędza dużo czasu z dziadkiem każdego dnia. "Mają swój rytuał. Rano idą do kur i zbierają świeże jajka, a następnie idą do koni".  W tym roku również młodsze wnuki angażują się w pomoc dziadkowi. 

Den manliga delen av kungafamiljen – och Estelle – tog en båttur på onsdagen. Foto: SVEN LINDWALL
expressen
Jak z pewnością możecie zauważyć zaszły małe zmiany w menu. Przechodząc do rodzina królewska - kto jest kim? możecie kliknąć na poszczególne zdjęcia, aby przejść do stron im poświęconych. Z kolei pod "księżniczka Victoria, księżna Sofia i księżniczka Madeleine" znajdziecie nowe zakładki pod tytułami "książęca rodzina" oraz "związek i ślub".

7 komentarzy

 1. Piękne zdjęcia zwłaszcza to z Danielem w granitowej sukni fajnie że fotograf robi nam od czasu do czasu takie prezenty miło wspomnieć najpiękniejszy królewski ślub <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zerkam w nowości w menu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia z ślubu już znałam i za każdym razem tak samo mnie zachwycają.Są magiczne.Zaskoczyło mnie za to fotografia z siostrą nad wodą i z psami.Jest cudowne!Na pewno fotograf jeszcze nie raz czymś nas zaskoczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło czytać, że Estelle jest blisko z dziadkiem. Tak jak Christian z królową Małgorzatą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne zdjęcia. Chyba jedno widziałam, innych nie

  OdpowiedzUsuń
 6. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bd/1d/56/bd1d56989ae663e9280168376952ad73--princess-sofia-th-birthday.jpg

  nie kojarzę tej kreacji Sofii, co to było za wydarzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uroczystości z okazji 80 urodzin norweskiej pary królewskiej w maju. Wszystko było tutaj relacjonowane na żywo przez dwa dni :)

   LIVE blog z tego bankietu:

   http://www.swedish-princesses.pl/2017/05/80-urodziny-krola-haralda-i-krolowej_10.html

   Podsumowanie wszystkich uroczystości:

   http://www.swedish-princesses.pl/2017/05/urodziny-krola-haralda-i-krolowej-sonji_11.html

   http://www.swedish-princesses.pl/2017/05/podsumowanie-stylizacji.html

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.