Sofia i Carl Philip na koncercie Håkana Hellströma

2017/07/17


Wczoraj wieczorem książęca para pojawiła się na koncercie Håkana Hellströma w ruinach Zamku Borgholm. Wraz z małżonkami koncert oglądały trzy nianie królewskich wnuków.
Warto wspomnieć, że teraz, pod koniec ciąży, księżna Sofia zdecydowała, że książę Alexander powinien mieć nianię. Wraz z mężem zatrudnili nianie kilka tygodni temu, jednak wszystko wskazuje na to, że rozpoczęła pracę dopiero kilka dni temu. Została po raz pierwszy zauważona na uroczystościach w Sztokholmie w ubiegłym tygodniu. Obecnie nie jest znane jej nazwisko, ani jakiekolwiek informacje na jej temat. Opiekunka została zatrudniona na pół etatu. Ktoś zapytał, czy będzie post o nośności, planuje taki, tymczasem odsyłam do starszego postu o nianiach tutaj - KLIK.W sobotę książę Daniel obserwował koncert artysty wraz z przyjacielem Peterem „Foppa” Forsbergiem i mężem księżniczki Christiny, Tordem Magnusonem.

Expressen

17 komentarzy

 1. Ciąża zdecydowanie jej służy :)
  ~N.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżna ma przepiękne włosy :) i w takim odcieniu jej najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie razem wyglądają,aż miło na nich patrzeć.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Sofia doskonale znosi ciążę.Wyglądają uroczo.

  OdpowiedzUsuń
 5. nawet ostatnio się zastanawiałam, z kim zostawiają Alexa, kiedy oboje w tym samym czasie pełnia obowiązki.
  Bo zdaje się rodzice Sofii nie mieszkają w najbliższej okolicy, jest tam ze 100 km??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wiadomo kto zostawał z Aleksem, kiedy CP i S byli np. na pogrzebie, a nie mieli niani?
   korzystali z niani Estelle i Oskara? jest w ogóle taka opcja?

   Usuń
  2. Tak naprawdę nie wiadomo, ale możliwe, że tak jak Victorii i Danielowi kiedyś i ostatnio, Sofii i Carlowi Philipowi pomagała jedną z dawnych niań. Możliwe, że czasami dzieci zostawały razem,, szczególnie przy takich wspólnych wyjściach.

   Usuń
 6. Tego samego dnia rano księcia Carla przyłapano na rowerach z niania jak pokazywał jej prawdopodobnie ulubione miejsca w Borgholm :D więc chyba dopiero zaczyna przygodę z księciem Alexandrem ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy Victoria nosi soczewki? Bo w filmie w kadrach z młodości nosiła okulary. Wiesz coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie wiadomo na ten temat. Aczkolwiek bardziej prawdopodobne, że przeszła jakoś zabieg albo operację oczu ponieważ od lat nigdy nie nosi okularów. Dla przykładu Carl Philip prywatnie często nosi okulary. Victoria często jest fotografowana prywatnie, ale nigdy nie ma okularów, a wątpię, że cały czas nosiła soczewki także wychodząc na spacer czy zakupy.

   Usuń
 8. Nie wiadomo w której połowie września spodziewany jest poród Sofii? Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się księżniczki :D chociaż mam przeczucie na chłopca.

  PS. Zaraziłas mnie tym zainteresowaniem rodzina królewska :P

  OdpowiedzUsuń
 9. A dlaczego nie???

  OdpowiedzUsuń
 10. Koncert w ruinach zamku musi robić duże wrażenie

  OdpowiedzUsuń
 11. Też obstawiam chłopca u Sofii i Carla Filipa, chociaż fajnie dla odmiany byłaby Mała słodka księżniczka :D I taka ciekawostka- wśród znajomych, którzy oczekują narodzin potomka, również obstawiałam chłopca- w każdym przypadku się sprawdziło :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.