Victoria i Oscar na lunchu + pociąg Estelle

2017/07/11

Instagram

Wczoraj księżniczka Victoria wraz z synkiem zapozowała do zdjęcia z restauratorką Emmą Lundström po lunchu w Svärdsklova Restaurant. Książęca rodzina najprawdopodobniej spędziła wspólnie dzień na rejsie statkiem oraz lunchu na świeżym powietrzu.


Czytelnicy Metro wybrali nazwę dla nowego pociągu MTR Express. Zdecydowaną większością głosów na nazwę wybrano imię księżniczki Estelle. Pociąg "Estelle" zostanie oficjalnie zainugurowany jesienią i będzie jeździł na trasie ze Sztokholmu do Goteborgu.  Nie wiadomo czy księżniczka zostanie zaproszona na prezentację pociągu.

Już jutro cała rodzina królewska pojawi się na pogrzebie Alice Trolle-Weichmeister w Skanii. Ponadto dwór zapowiedział, że w czwartek podana zostanie lista gości zaproszonych na oficjalne uroczystości z okazji piątkowych urodzin księżniczki Victorii. Jeśli wierzyć doniesieniom prasy nie znajdą się na niej goście z innych rodzin królewskich. Mieli jednak zostać zaproszeni na prywatne uroczystości z okazji urodzin. 

7 komentarzy

 1. Oscar ma oczy mamy,ale z rysów wygląda jak kopia Daniela . Cała męska wersja Estelle:)
  Już czekam na zdjęcia rodzeństwa z obchodów urodzin Vic. To będzie na pewno główna atrakcja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak On szybko rośnie :) Zgadzam się- męska wersja Estelle :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z nazwą pociągu na pewno Estelle też się cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  księżniczka Victoria i książę Oscar wyglądają świetnie. Pomysł z nazwaniem pociągu imieniem księżniczki jest niesamowity.
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 5. Oscar jest uroczy, zawsze wygląda na takiego spokojnego

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogli "zapozować", a "za pozowali" :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Oscar jest prześliczny. Uroczy chłopczyk. Mała kopia taty i siostry!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.